جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

سرمایه‌گذاری 694 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی بندپی بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاری 694 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی بندپی بابل

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در جلسه مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی بندپی بابل که با حضور اکثریت واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد، اظهار داشت: تشکیل شرکت خدماتی و واگذاری اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی براساس اصل 44 قانون اساسی انجام شده است.

وی ادامه داد: در واقع مشارکت بخش خصوصی متشکل از صاحبان واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در همان شهرک یا ناحیه صنعتی باعث پیشرفت می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افـزود: با استفاده از ظرفیت شرکت خدماتی و هم‌افزایی از مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی کاسته خواهد شد و واگذاری اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی تجربه‌ای نو و جدید در استان بوده که با هدف رشد و بالندگی صنعت، تولید و رفع نواقص انجام شده است.

موسوی گفت: تمام پروژه‌های عمرانی در قالب تدوین برنامه عملیاتی اولویت‌بندی شده و براساس ظرفیت‌های هر شهرک و ناحیه صنعتی با تأمین اعتبارات اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در سال جاری چندین پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بندپی بابل اجرا می‌شود که از مهمترین این پروژه‌ها می‌توان به زیرسازی و آسفالت معابر داخلی شهرک و حفر چاه آب شماره چهار اشاره کرد.

موسوی بیان داشت: امسال دو جلسه حل اختلاف داوری با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شده و پرونده‌های آن دسته از واحدهای تولیدی و صنعتی که از شرکت شهرک‌های صنعتی زمین تحویل گرفتند ولی تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای ساخت‌وساز و راه اندازی تولیـد نکردند به صورت تفکیک زمان دریافت در زمان عقد، فسخ قرارداد شدند.