جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

سرمایه‌گذاری 210 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی «40 شهید» مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاری 210 میلیارد ریالی در شهرک صنعتی «40 شهید» مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، مصطفی موسوی در جمع صنعتگران شهرک صنعتی چهل شهید آمل بیان داشت: مهم‌ترین پروژه این شهرک صنعتی راه دسترسی بوده که برای توسعه شهرک در نظر گرفته شده و در حال اجرا‌ست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌هـای صنعتی مازندران افزود: شهرک صنعتی چهل شهید آمل از چند جهت جزء شهرک‌های صنعتی خوب استان است که یکی از مهم‌ترین موارد حضور سرمایه‌گذاران صنعتگر در این شهرک صنعتی بوده که سبب می‌شود تا از ظرفیت‌های آن به بهترین صورت استفاده شود.

موسوی بیان داشت: شهرک صنعتی چهل شهید آمل در زمینی با وسعت 27 هکتار ایجاد شده که تاکنون 29 واحد تولیدی بهره‌بردار با حجم سرمایه‌گذاری 210 میلیارد ریالی در این شهرک صنعتی مستقر شدند.

وی اظهار داشت: با بانک‌ها در جهت بهره‌مندی و ارایه تسهیـلات به واحدهـای تولیـدی و صنعتی جلسات متعددی برگزار کردیم تا از ظرفیت‌های بانک‌ها برای تقویت بخش تولید و صنعت استفاده کنیم.

موسوی تأکید کرد: در حوزه صنعت انباشت کار بسیار زیاد است ولی با تلاش و همکاری و همیاری واحدهای تولیدی و به امید خدا گشایش خوبی ایجاد می‌شود.

وی یادآور شد: اخذ سند شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله اقدامات شرکت در سال‌جاری است و سند شهرک صنعتی چهل شهید آمل نیز در دستور کار قرار دارد که با همکاری اداره ثبت استان اجرا می‌شود.