سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در بندر امیرآباد/ هیچ چاره‌ای جز هم‌گرایی نداریم - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در بندر امیرآباد/ هیچ چاره‌ای جز هم‌گرایی نداریم

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: بیش از یک‌هزار میلیارد تومان در حوزه بندر امیرآباد سرمایه‌گذاری شد و این بندر کاملاً توسعه پیدا کرد.

سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در بندر امیرآباد/ هیچ چاره‌ای جز هم‌گرایی نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سیمرغ، علی‌رضا یونسی در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: مشکلات و نیازمندی‌های شهرستان را پیگیری و به استاندار ارائه می‌دهم.

وی افزود: شهرستان سیمرغ در سال 91 وقتی استقلال خود را در قامت شهرستان با مجوزهای قانونی اعلام کرد امروز که بررسی می‌کنیم از برخی از شهرستان‌های که هم‌زمان یا بعد از آن شهرستان شدند در خیلی از حوزه‌ها به‌ویژه استقرار ادارات به همت همه افراد جلوتر است، اما باید تلاش شود تا این مشکلات هم حل شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه برخی از این تلاش‌ها به هماهنگی درون شهرستانی برمی‌گردد، تصریح کرد: گرچه دولت موظف به تأمین نیازمندی‌ها شهرستان است اما در بحث بودجه همه باید تلاش کنند بودجه بیشتری را دریافت کنند.

این مسؤول ادامه داد: گاهی اوقات خود دولت بودجه 30 درصد را تخصیص می‌دهد و نمی‌شود تخصیص دولت را به شهرستانی به‌صورت کامل تخصیص دهیم و به شهرستانی تخصیص ندهیم اما در حوزه‌هایی که اقدام این کار وجود داشته باشد حتماً این کار انجام می‌شود.

یونسی با بیان اینکه ایران یکی از سه کشور بزرگ جهاد در حوزه سدسازی هستیم و در کشور میزان تبخیر آب سطح‌ها 10 درصد از متوسط تبخیر آب جهان بیشتر است، اظهار کرد: در استانی زندگی می‌کنیم که حجم بارندگی در آن از حجم بارندگی از متوسط بارندگی کشور بیشتر است.

وی ادامه داد: باید در ظرفیت‌هایی موجود شهرستان و استان تجدید نظر اساسی برای افزایش بهره‌وری داشته باشیم.