جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سرمایه‌گذاران صنعتی و تولیدی مازندران حمایت می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاران صنعتی و تولیدی مازندران حمایت می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید هادی حسینی در جلسه بررسی مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اظهار داشت: مازندران دارای شرایط، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خاصی است و با بهره‌مند بودن این شرایط و دارا بودن مواهب طبیعی، بستر مناسبی را برای ایجاد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فراهم کرده است.

وی گفت: تکمیل پروژه‌های در حال انجام در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، در کاهش مشکلات واحدهای تولیـدی و صنعتی بسیار مؤثر بوده و موجب دلگرمی سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خواهد شد.

حسینی بیان داشت: اجرا و تکمیل تصفیه‌خانه‌های صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و همچنین استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی با شرایط خاص آب و هوای مازندران، از مزیت‌های هر شهرک و ناحیه صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه اظهار داشت: مازندران دارای 12 تصفیه‌خانه فاضلاب صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بوده که در شبانه‌روز مقدار 6 هزار و 475 مترمکعب فاضلاب صنعتی را پالایش و تصفیه می‌کنند.

عباسعلی وفایی‌نژاد افزود: پروژه‌های عمرانی نیز با تأمین اعتبارات مورد نیاز و با رعایت شرایط خاص هر شهرک و ناحیه صنعتی، درحال انجام بوده که کمبود اعتبارات تخصیصی مهم‌ترین مشکل شرکت شهرک‌های صنعتی جهت اجرا و تکمیل پروژه‌ها محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حفظ و نگهداری فضای سبز یکی از مهم‌ترین وظایف شرکت شهرک‌های صنعتی بوده و اجرای پروژه ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در واقع صیانت از منابع طبیعی استان بوده و ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بشل سوادکوه با ظرفیت پالایش یک هزار و 500 مترمکعب در شبانه‌روز حدود 20 درصد رشد فیزیکی داشته است.

وفایی‌نژاد گفت: با کمک نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در جهت جذب اعتبارات ملی و اجرای پروژه‌ها شاهد رشد صنعت و تولید در مازندران خواهیم بود.