رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

سرمایه‌گذاران‌ را ارج نهیم/مسئولان خسارت سیل و برف را پرداخت کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاران‌ را ارج نهیم/مسئولان خسارت سیل و برف را پرداخت کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصرزندی روز  یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس که با حضور مدیران دستگاه‌های اداری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان چالوس شهرستانی گردشگرپذیر و دارای ظرفیت‌های مناسب است بنابراین سرمایه‌گذاری در این شهرستان می‌تواند مثمرثمر باشد.

وی با تاکید بر تکریم سرمایه‌گذاران توسط دستگاه‌های اداری و کارشناسان، بیان داشت: رشد و توسعه در چالوس مستلزم سرمایه‌گذاری در این حوزه است و باید تمامی دستگاه‌ها و مسئولان با جدیت علاوه بر شناسایی و برداشتن موانع پیش روی سرمایه‌گذاران، در سرعت‌بخشی ارائه خدمات به آنان تلاش کنند.

زندی خاطر‌نشان کرد: فردی که برای سرمایه‌گذاری به شهرستان وارد می‌شود نباید معطل شود چرا که هم در زمینه کارهای تولیدی و هم در زمینه اشتغال‌زایی در منطقه می‌تواند منشأ خدمات فراوانی محسوب شود.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات، ابراز داشت: مدیران دستگاه‌های اداری باید در برخورد با ارباب رجوع و کارهای مردم با صداقت و جدیت تمام مشکلات مردم را بررسی و در جهت رفع آن اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس با اعلام این‌که تمام وقت ما برای مردم است، افزود: مسئولان و کارکنان ادارات باید با جدیت و سرعت مشکلات مردم را بررسی و با احترام در جهت رفع آن اقدام کنند که در این زمینه ما نیز نظارت کامل خواهیم داشت.

وی به استفاده و توجه به خرید کالاهای تولید شده در شهرستان چالوس، تاکید کرد و عنوان داشت: هر یک از دستگاه‌های اداری موظفند تا در استفاده از کالاها به کالاهای تولید شده در شهرستان توجه کنند و بدانند که با این کار علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان، سبب افزایش اشتغالزایی در شهرستان خواهیم شد.

زندی با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی ابراز داشت: با توجه به اینکه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ‌در ارتقای فرهنگ جامعه نقش چشمگیری دارد بنابراین در این زمینه باید توجه ویژه صورت گیرد‌.

فرماندار چالوس با تاکید بر انس گرفتن آحاد جامعه به این فرهنگ افزود: کارکنان ادارات نیز باید فرهنگ کتابخوانی را در خود نهادینه کنند و در این راستا اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چالوس عضویت رایگان کارمندان و کارکنان دوایر دولتی را در هفته کتاب در نظر گرفته است.

زندی در پایان به خسارت‌های ناشی از برف و سیل در شهرستان چالوس اشاره کرد و بیان داشت: در راستای جبران این خسارت‌ها بانک‌های عامل وظیفه دارند در اسرع وقت برای پرداخت جبران خسارت‌های مردم اقدام کنند.

{jcomments off}