جهش تولید | دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹

سرقت کابل برق اداره بهزیستی میاندرود - اداره در خاموشی است - نمایش محتوای خبر

 

 

سرقت کابل برق اداره بهزیستی میاندرود - اداره در خاموشی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، اداره بهزیستی این شهرستان که در ماه‌های پایانی سال گذشته از مکان استیجاری قبلی در شهر سورک مرکز این شهرستان به مکان جدید منتقل شده بود این روزها خیابانی خلوت را در مقابل خود می‌بیند که همین مسئله موجب سوءاستفاده برخی افراد بزهکار شد.

این افراد با استفاده از خلوتی خیابان و نبود نگهبان در این اداره اقدام به سرقت بیش از 30 متر کابل برق اصلی اداره بهزیستی کردند که این عمل خسارت میلیونی را متوجه بهزیستی کرده است.

نکته مهم در مورد مکان جدید این اداره اینکه ملک مذکور تا پیش از نقل مکان اداره بهزیستی شهرستان میزبان یکی از مراکز منحصر به فرد درمان اعتیاد در استان بوده که اکنون به شهرستان جویبار منتقل شده است.

به نظر می‌رسد که این ساختمان به دلیل دوربودن از فضای دیگر ادارات شهرستان حتی با وجود داشتن فضای سبز وسیع موقعیت مناسبی را ندارد.

همچنین تامین امنیت تجهیزات آن به دلیل فقدان نگهبان شب نیازمند تدبیر خاص باشد. نبود سیستم‌های حفاظتی مناسب از قبیل دوربین مدار بسته یا دزدگیر اداری در این اداره دور افتاده نیز مزید بر علت شده تا احتمال هرگونه اقدام مشابه در آینده توسط افراد کج بزهکار از مخیله نباشد و مطمئنا رفع این مانع تدبیر مسئولان را می‌طلبد.