جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

سردار شاهچراغی: ‌68 یادواره شهدا با محوریت شهیده هاشمی برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سردار شاهچراغی: ‌68 یادواره شهدا با محوریت شهیده هاشمی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، محمدتقی شاهچراغی صبح امروز در کنگره ملی شهیده طاهره هاشمی در سالن اریکه آریایی آمل با تاکید بر اینکه طاهره هاشمی به واسطه آثار و ویژگی‌هایی که از وی به یادگار مانده است و نیز اینکه تنها زن شهیده حماسه شش بهمن سال 60 آمل است به عنوان شاخص انتخاب شده است، تصریح کرد: به همین منظور برای برگزاری یک همایش خوب برای ایشان تلاش شد.

وی با بیان اینکه جلسات متعددی برای تبیین ویژگی‌های شهیده هاشمی صورت گرفته است، افزود: 68 مورد یادواره شهدا با محوریت شهیه هاشمی در مدارس مازندران به ویژه برای دختران جوان برگزار شده است.

شاهچراغی با اشاره به اینکه 188 مورد برنامه‌های قرآنی و ضیافتی و حلقه‌های صالحین نیز در راستای معرفی ایشان در استان صورت گرفته است، گفت: دو مورد کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌های مازندران با موضوع اسلاح سبک زندگی و تبیین شخصیت زنان برگزار شده است.

وی با اعلام اینکه دو مورد برنامه پژوهشی و چاپ کتاب دباره زندگی این شهیده به انجام رسیده است، گفت: کتاب دختری به نام طاها مربوط به زندگی شهیده طاهره هاشمی چاپ شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه برای شناخت شهیده هاشمی کارهای خوبی صورت گرفته ات، یادآور شد: 108 کارگاه آموزشی در قالب دانشجویان و گروه‌های جهادی با موضوع انشا صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه 50 مورد وبلاگ، جشنواره شعر طاهریون و شش مورد عقد زوج‌های جوان بر سر مزار شهدای گمنام در زمره برنامه‌های انجام شده با محوریت شهیده مازندرانی شاخص سال 92 صورت گرفته است.