جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

سردار احمدی مقدم : روند سازندگی در ناجا سرعت گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

سردار احمدی مقدم : روند سازندگی در ناجا سرعت گرفته است

به گزارش خبرگزاری ایرنا، سردار ' اسماعیل احمدی مقدم ' دیروز در جمع فرماندهان نیروی انتظامی مازندران و نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران در ساری افزود : اگر یک سرباز فاسد در نیروی انتظامی باشد ماموریت یک یگان را دچار اشکال و خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سلامت سازمانی افرادی که لباس ناجا را برتن می کنند باید به درستی ارزیابی شود گفت : کسانی باید وارد نیروی انتظامی شوند که عاشق خدمت رسانی به مردم باشند تا سختی های ماموریت آن موجب سست شدن وظایفشان نشود.

فرمانده ناجا به سفر حدود یک و نیم میلیون زائر ایرانی به کشور عراق اشاره و گفت : ناجا خدمات اجتماعی را برای زائران بدرستی مدیریت و عملیاتی کرده به طوری که کوچکترین مشکل امنیتی برای زائران بودجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 900 هزار زائر از مرزهای کشور بازگشت کردند ادامه داد : پنج هزار نیروی انتظامی برای ارایه خدمات مطلوب تر به زائران به مناطق مرزی اعزام شده اند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز پلیس در مسیر خدمت رسانی به مردم با رویکرد اجرای درست قانون قرار گرفته است گفت : رعایت حقوق شهروندان ، مبارزه با فساد ، ناهنجاریهای اجتماعی ، حمایت از تجمعات مدنی ، مبارزه با اشرار و اوباش و برخورد با برهم زنندگان امنیت اجتماعی از جمله وظایف و شاخص های مثبت نیروی انتظامی است.

سردار ' مسعود جعفری نسب ' فرمانده انتظامی استان مازندران در این نشست برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی ، مبارزه با فروشندگان مواد مخدر و پاکسازی مناطق آلوده ، مبارزه با سارقین و خدمتگزاری بی منت را از ماموریت های اولویت دار ناجا در مازندران اعلان کرد.

وی با بیان اینکه با توجه به جمعیت شناور آخر هفته به استان مازندران در تمام شاخص های امنیت اجتماعی مشکل خاصی بوجود نیامده است افزود : مازندران به عنوان خانه دوم تمام شهروندان ایرانی است.

وی بر لزوم همکاری و مشارکت آحاد مردم با ماموریت های ناجا تاکید کرد و اظهارداشت : وحدت و تعامل مسوولان ارشد استان ، نماینده ولی فقیه و دیگر مسوولان استان با ناجا مطلوب است.

{jcomments off}