سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

سرانه ورزش در مازندران به 1.2 مترمربع رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

سرانه ورزش در مازندران به 1.2 مترمربع رسید

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: سرانه ورزش مازندران به ازای هر نفر به 1.2 مترمربع رسید.

سرانه ورزش در مازندران به 1.2 مترمربع رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حبیب حسین‌زادگان صبح امروز در جلسه بررسی وضعیت و پیگیری پروژه‌های ورزشی گلوگاه که با حضور هیأت‌های ورزشی این شهرستان برگزار شد، گفت: ورزش و جوانان گلوگاه در این چند سال اخیر رشد و جهش خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه سرانه ورزش استان در حال حاضر به ازای هر نفر 1.2 مترمربع رسید، افزود: این افتخار در حالی نصیب ورزش مازندران شد که براساس برنامه توسعه پنجم سرانه ورزش استان بالاتر از تهران قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران سرانه ورزش گلوگاه را با توجه به جمعیت شهرستان عنوان کرد و ادامه داد: ظرفیت ورزش خوب بوده و با همت مسؤولان استانی و شهرستانی برای توسعه زیرساخت ورزش گلوگاه از نظر اعتبارات ملی و استانی توجه ویژه شود.

این مسؤول با بیان اینکه تسهیلات خوبی در سال‌جاری برای توسعه ورزش استان اختصاص می‌یابد، تصریح کرد: جلسات خوبی با مدیران در اختصاص تسهیلات بانکی برگزار شد که در صورت همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اختصاص می‌یابد.

وی افزود: مسؤولان شهرستان همت خوبی در توسعه و شکوفایی ورزش شهرستان دارند تا مشکلات حوزه فرهنگی و تربیتی و ورزشی کاسته شود.

فرماندار گلوگاه نیز بیان کرد: در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو 2016 ورزشکاران مازندرانی نقش موثری در افتخارآفرینی ورزش کشور در این آوردگاه داشتند.

محمدرضا تباکی درباره مشکلات مالی و زیرساخت‌های ورزش شهرستان، افزود: زیرساخت ورزش شهرستان نسبت به جمعیت خوب بوده، ولی از مسؤولان می‌خواهیم از نظر امکانات توجه بیشتری به ورزش گلوگاه داشته باشند.

به گزارش فارس، محمدرضا دارابی رئیس اداره ورزش و جوانان گلوگاه نیز عملکرد، فعالیت انجام شده، افتخارات و درخشش ورزشکاران و مشکلات هیأت‌های ورزشی شهرستان را ارائه کرد.