رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

سبک زندگی حضرت فاطمه (س) به نسل امروزی منتقل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سبک زندگی حضرت فاطمه (س) به نسل امروزی منتقل شود

فرماندار رامسر گفت: باید بتوانیم الگوهای بیشتری از حضرت زهرا (س) بانوی بزرگ اسلام را به نسل‌های بعد انتقال دهیم.

سبک زندگی حضرت فاطمه (س) به نسل امروزی منتقل شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، حسین شعبان‌سروری ظهر امروز در جلسه ستاد هفته زن با اشاره به جایگاه ویژه زنان در جامعه امروز، اظهار کرد: هدف از برگزاری مراسم گرامی‌داشت ایام ولادت دخت پیامبر اسلام (ص)، شناساندن الگوی شخصیتی حضرت زهرا (س) در جامعه به‌ ویژه برای نسل جوان و ایجاد جامعه ایمن و رو به‌رشد است.

وی با بیان اینکه با توجه به جایگاه حضرت فاطمه (س) و رسالت بزرگی که بعد از پیامبر (ص) برای تقویت ولایت داشتند، افزود: باید مراسم خوبی در ایام ولادت ایشان برگزار شود و بتوانیم الگوهای بیشتری از آن بانوی بزرگ اسلام را به نسل‌های بعد انتقال دهیم.

فرماندار رامسر خطاب به مدیران این شهرستان، گفت: سعی شود که برنامه‌های متنوع و خوبی با همکاری امور بانوان و خانواده‌های رامسری، همانند برنامه‌های سایر شهرستان‎ها برگزار شود.

مسئول ستاد امور بانوان رامسر نیز با اشاره به جایگاه و مقام ارزشمند حضرت فاطمه (س)، بیان کرد: برای ترویج فرهنگ فاطمی باید تلاش کنیم تا سیره امامان و اخلاق حضرت زهرا (س) نیز سرلوحه امور بانوان و جوانان قرار گیرد.

فاطمه زرگریان با اظهار امیدواری از اینکه بتوانیم اخلاق و رفتار حضرت صدیقه کبری (س) را در زندگی خود اجرا کنیم، افزود: با توجه به‌اینکه ویژه برنامه‎های میلاد آن حضرت در ایام عید برگزار می‎شود، لذا سعی شده تا برنامه‌های متنوعی برای بانوان رامسری و بانوان میهمان نیز اجرا شود.

وی در پایان گفت: دیدار اعضای ستاد هفته زن با امام جمعه، تجلیل از بانوان شاغل ادارات و نهادها و دانشگاه‌های رامسر، جشن میلاد کوثر، برپایی جشنواره زوجین خوشبخت در ادارات، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، همایش بانوان بازنشسته و همایش تحکیم خانواده از جمله برنامه‌های هفته زن در رامسر است.