جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

سامانه «شهراه» در راه و شهرسازی مازندران راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سامانه «شهراه» در راه و شهرسازی مازندران راه‌اندازی شد

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: سامانه شهراه، راهی به‎سوی شهروندان با هدف تسریع در ارائه خدمات به مردم، در اداره‎کل راه و شهرسازی مازندران راه‌اندازی شد.

سامانه «شهراه» در راه و شهرسازی مازندران راه‌اندازی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی در نشست آموزشی صیانت از حقوق شهروندی با بیان اینکه برای عملی کردن رعایت حقوق شهروندی در بستر الکترونیکی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی وزارت راه و شهرسازی راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: این سامانه با عنوان (شهراه، راهی به‌سوی شهروندان) و با هدف تسریع در ارائه خدمات به شهروندان، تدارک دیده شده است.

وی افزود: با توجه به تاکید ویژه وزارت راه و شهرسازی، این اداره‌کل مصمم است که برنامه‌ها و اقدامات موثری را به‌اجرا بگذارد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: مجموعه راه و شهرسازی به‌واسطه فعالیت‌های ذاتی خود مستقیم و غیرمستقیم با جامعه و عموم مردم سر و کار داشته، لذا با اجرای چنین برنامه‌ها و اقداماتی می‌توان در راه‌اندازی و رفع مشکلات این عزیزان گام‌های ارزنده‌تری بر داشت.

این مسئول تصریح کرد: رضایت‌مندی مردم از فعالیت‌های صورت گرفته این مجموعه برای ما بسیار مهم و حیاتی است، لذا باید در اجرا و مطالعه هر پروژه‌ای در مجموعه راه و شهرسازی، حقوق شهروندان دیده و رعایت شود.

نوروزی ادامه داد: نشست آموزشی صیانت از حقوق شهروندی با حضور مصطفی بیگ‌محمدی نماینده دفتر حقوق شهروندی وزیر راه و شهرسازی، کارشناسان و رؤسای ادارات ستادی این اداره‌کل‌ برگزار شد.

وی در پایان گفت: مردم مازندران می‌توانند برای اطلاع بیشتر و ثبت درخواست‌های خود به سایت mazrud.ir.shahran مراجعه کنند.