جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

ساماندهی مناسب برای آغاز سال تحصیلی صورت گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

ساماندهی مناسب برای آغاز سال تحصیلی صورت گرفته است

'علیرضا سعدی پور ' روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: تصمیمات خوبی از سوی اعضای کمیته های طرح ماه مهر با هدف ساماندهی واحدهای آموزشی، دانش آموزان و سازماندهی فرهنگیان به ویژه معلمان اتخاذ شده و دراین زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

وی اظهارداشت: همسو با برنامه ریزی های صورت گرفته هیچ یک ازمدارس این شهرستان برخلاف سایر شهرستان های مازندران با کمبود معلم مواجه نیست. وضعیت به گونه ای است که حتی در برخی از مناطق روستایی دوهزار وسه هزارنیز که دارای دو تا سه دانش آموز هستند ازمعلم برخوردار خواهند شد.

مدیرآموزش و پرورش تنکابن ازبرگزاری آیین جشن بازگشایی مدارس در چهار واحد آموزشی به صورت نمادین با حضور شماری از مسوولان استانی و محلی دراین شهرستان خبرداد.

سعدی پورهمچنین ازهمکاری همه جانبه مسوولان نهادهای ذیربط بویژه نماینده مجلس در شهرستان و فرماندار به واسطه مرمت و نوسازی حدود 78 باب واحد آموزشی خسارت دیده ناشی از برف سال گذشته درمنطقه قدردانی کرد.

وی افزود : باوجود آنکه برف به هرباب از واحدهای آموزشی از حدود 20 درصد تا 80 درصد خسارت وارد کرده بود اما با عزم ملی و مدیریت جهادی مسوولان و تخصیص بموقع اعتباراین واحد های آموزشی مرمت ، بازسازی و برای استفاده دانش آموزان همزمان با بازگشایی مدارس در این شهرستان آماده شد.

شهرستان تنکابن با برخورداری از دست کم 23 هزار دانش آموز و یکهزار و 811 فرهنگی درغرب مازندران واقع است.