جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

سالهای جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

سالهای جوانی


تهیه کننده :سکینه بوداغی
گوینده :کاظم سورتچی
نویسنده :سکینه حسنی
صدابردار :شهرام حق  شناس
گزارشگر :هدی روشن بخش
گویندگان  آیتمی  :علی مهدوی راد ، سعید عرب
ارتباطات : نصیبه بدرود
 

سالهای جوانی عنوان برنامه ایست با هدف اطلاع رسانی  به تهیه کنندگی سکینه بوداغی با موضوع رابطه با جوانان بخصوص جوان مازندرانی  در روزهای زوج هفته ،ساعت 16 به مدت 45 دقیقه به صورت زنده پخش خواهد شد .

این برنامه با بخش های مختلفی ارائه می شود:

با توجه به شعار سال و سال تولید و اشتغال و دغدغه اصلی جوانان کشور و بخصوص جوانان استان مازندران و جستجوی آنها برای کار و بخصوص کار دولتی و کارمندی و پشت میز نشینی و نداشتن مهارتهای لازم برای مشاغل دیگر ؛در این بخش که به صورت یک گزارش خواهد بود گفتگو با جوانان تحصیل کرده ایی است که به سراغ مشاغل دیگر رفته و موفق هم هستند و در حال تولید و اشتغال هستند . هدف در این بخش نشان دادن بخشی از مشاغلی است که جوانان می توانند به سراغ آنها رفته و به عنوان شغل آنرا در نظر بگیرند. این قسمت را با کمک و همراهی سازمان بسیج سازندگی آماده خواهیم کرد.

و در بخش بی رو دروایسی: خیلی از جوانان چه دختر و پسر گاهی وقتا دلشون می خواد حرف دل شونو بزنن منتهی یا روشون نمیشه یا جرات پیدا نمی کنند و  میشه گفت  گاهی ما بزرگتر ها بهشون یاد ندادیم که بهشون بگیم که هرچه دل تنگت می خواد بگو. دراین بخش که توسط یک گوینده آیتمی اجرا میشود از زبان دختران و پسران جوان مازنی جملات شون در برنامه بازگو میشود البته ما در همان روز چند جمله با صدای جوان در برنامه پخش می شود.

و آیتمهایی دیگر نظیر : معرفی جوان موفق مازنی ،رویداد هنری فرهنگی استان ، کارشناسی ، موسیقی و ... .

 

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو