جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

سالن ورزشی 9 دی شهدای فریدونکنار افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

سالن ورزشی 9 دی شهدای فریدونکنار افتتاح شد

سالن ورزشی 9 دی شهدای فریدونکنار در دومین روز از هفته بسیج افتتاح شد که استفاده از آن برای همه شهروندان آزاد است.

سالن ورزشی 9 دی شهدای فریدونکنار افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، سیدولی میرشفیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدونکنار در مراسم افتتاح سالن ورزشی 9 دی شهدای شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه این سالن ورزشی با فضای قابل استفاده 988 متر مربع امروز به بهره‌برداری رسیده است، اظهار کرد: با اجرای این پروژه بسیجیان همه حوزه‌های مقاومت بسیج و پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات در شهر روستاهای فریدونکنار از فضای ورزشی موجود بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه سالن ورزشی 9 دی شهدای فریدونکنار با رویکرد جهادی در سطح شهرستان آماده بهره‌برداری شده است، ادامه داد: پنج پایگاه مقاومت بسیج برادران و پنج پایگاه مقاومت بسیج خواهران که روز گذشته به مناسبت هفته بسیج در شهرستان فریدونکنار افتتاح شد، می‌توانند بسیجیان ورزشکار خود را در این سالن ورزشی ساماندهی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: سالن ورزشی 9 دی شهدای شهرستان فریدونکنار با قابلیت برگزاری تمرین و مسابقات ورزش‌های توپی به ویژه فوتسال، بسکتبال و والیبال طراحی و ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه رختکن، سرویس بهداشتی، حمام و پارکینگ نیز شامل این طرح است، خاطرنشان کرد: ساخت این مجموعه ورزشی حدود دو سال به طول انجامیده است.

میرشفیعی با بیان اینکه رویکرد امسال در مجموع برنامه‌های هفته بسیج داریم رویکرد جهاد اقتصادی و جهاد فرهنگی است، گفت: در این سالن ورزشی به دنبال درآمدزایی نیستیم و اولویت ما تحقق کار فرهنگی در این مجموعه است و هرچند با اولویت بسیجیان در این سالن فعالیت می‌شود اما همه شهروندان فریدونکناری می‌توانند از این سالن ورزشی استفاده کنند.