جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

ساری کارت رونمایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری کارت رونمایی شد

مهدی عبوری شهردار ساری عصر سه شنبه در مراسم رونمایی از ساری کارت افزود: کارت پرداخت شهروندی یا ساری کارت که در میدان ساعت ساری شروع به کار کرده است، دارای کارکردهای مختلفی است.

وی اظهار داشت: بخش نخست براي پرداخت كرايه اتوبوس ، پاركومتر ، استخر ، سينما و نانوايي قابل استفاده است و بخش دوم براي كرايه تاكسي، تاكسي متر و خريدهاي بالا استفاده می شود، همچنین این کارت قابلیت شارژ تا سقف 100 هزار تومان را دارا است.

وی گفت: در اولین گام و پس از افتتاح این کارت برای خرید نان از یک باب مغازه در خیابان فرهنگ ساری، پرداخت کرایه اتوبوس و پارکومتر استفاده می شود و در فاز دوم که در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد برای پرداخت کرایه تاکسی و تاکسی متر استفاده خواهد شد.

عبوری از سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری مدیریت  و دست اندرکاران این پروژه  به جهت ایجاد شهر الکترونیک و سرعت بخشیدن  در پیشرفت کارها وبالا بردن ضریب امنیتی در شهر تقدیر کرد.

وی با اشاره به این که ساری اولین شهری است که چنین اقدامی را انجام داده است افزود : آمادگی کامل برای  ایجاد کارت پرداخت شهروندی برای دیگر شهرهای استان را دارا هستیم.

علی نبیان معاون عمرانی استاندار نیز در این مراسم ضمن تقدیر از شهردار ساری ،بانک انصار و دست اندرکاران این پروژه اظهار داشت :این کار مقدمه ای است برای سایر کارهای بزرگ دیگر و امیدواریم این طرح در سایر شهرهای استان نیز انجام شود