جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ساری میزبان کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری میزبان کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک شد

سومین کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک با محوریت نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی و فرهنگ سازی بانکداری الکترونیک هفته آخر دی ماه امسال در ساری برگزار می شود.به گزارش کمیته اطلاع رسانی این کنگره ˈمحمود احمدی ˈ روز سه شنبه در گزارشی افزود: این کنگره با همکاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن ایران ، اتاق مرکزی تعاون جمهوری اسلامی و دانشگاههای معتبر کشور با حضور اساتید و متخصصین صاحب نام نظام بانکی کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کنگره اقتصادی در راستای حماسه اقتصادی برگزار می شود ، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری ، راهبردهایی دائمی و همیشگی هستند و تبیین این موضوعات بصورت ویژه در این کنگره مد نظر قرار گرفته است.

احمدی اظهار داشت: برگزاری کارگاههای آموزشی در عرصه بانکداری شراکتی و بانکداری الکترونیک از برنامه های این کنگره سه روزه است.

مدیرکل هماهنگی و امور اقتصادی و بین الملل استانداری مازندران با بیان اینکه جایگاه نظام بانکی در حمایت از تولید ، نقش سیاست های پولی و بانکی در مدیریت چرخه تجارت ، تحلیل عملکرد بانک ها در تامین مالی بخش های تولیدی – تجاری و ارزیابی شاخص های توسعه نظام بانکی از موضوعات مهم و قابل طرح و بررسی این کنگره است.

احمدی بیان داشت :کنگره ملی بانکها و بانکداری الکترونیک سهم بسزایی در تشریح این مسایل ایفا می کند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کنگره www.ECMi.ir مراجعه کنند.