سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ساری میزبان مسابقات قهرمانی بوکس کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری میزبان مسابقات قهرمانی بوکس کشور

رئیس هیئت بوکس مازندران از برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور و انتخابی تیم ملی در 26 آذرماه جاری در شهرستان ساری خبر داد.

ساری میزبان مسابقات قهرمانی بوکس کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی بابایی‌کارنامی صبح امروز در نشست خبری به مناسبت برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور و انتخابی تیم ملی در شهرستان ساری اظهار کرد: این مسابقات 26 آذرماه جاری در سالن ورزشی سیدرسول حسینی شهرستان ساری برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه رشته ورزشی بوکس یکی از ورزش‌های موثر در کشور است، تصریح کرد: در بوکس مازندران نیز شاهد تحول جدی در مدت دو سال هستیم.

رئیس هیئت بوکس مازندران اقدامات انجام شده در بوکس استان را برگزاری کلاس‌های داوری عنوان کرد و یادآور شد: سعی شد در همه رده‌ها کلاس‌های داوری برگزار شود و مدارک رشد و ارتقای داورها با حضور رئیس فدارسیون بوکس نیز تقدیم می‌شود.

رئیس هیئت بوکس مازندران به برنامه‌ریزی انجام شده برای اعزام بوکسورهای مازندران به کشورهای حاشیه دریایی خزر اشاره کرد و یادآور شد: اعزام تیم به دلیل همزمانی مسابقات قهرمانی در کردستان مورد موافقت فدراسیون بوکس قرار نگرفت.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات درون استانی و شهری نیز اشاره کرد و گفت: این مسابقات در چند شهر استان برگزار شد.

بابایی با اعلام اینکه برای تأمین زیرساخت بوکس نیز برنامه‌ریزی مناسب انجام شد، افزود: احداث خانه بوکس بابلسر و ساری در دستور کار است.