جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

ساری میزبان تکواندو جام فجر می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری میزبان تکواندو جام فجر می‌شود

رئیس هیأت تکواندو مازندران از برگزاری رقابت‌های تکواندو جام فجر در ساری خبر داد.

ساری میزبان تکواندو جام فجر می‌شود

فیض‌الله نفجم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به حضور سید محمدرضا پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در ساری گفت: با موافقت رئیس فدارسیون برگزاری مسابقات تکواندو جام فجر را در ساری گرفتیم.

وی تصریح کرد: به دنبال حامی مالی مناسب برای برگزاری این مسابقات هستیم تا رقابت‌های جام فجر و جام باشگاه‌ها را همچون مسابقات گرندپری با جوایز نقدی برگزار کنیم تا تیم‌ها و بازیکنان خارجی بیشتری در این رقابت‌ها شرکت کنند.

رئیس هیأت تکواندو مازندران با اشاره به حضور تیم‌های پرقدرت در این تورنمنت، بیان کرد: در جام فجر امسال تیم ملی کره‌ را به مسابقات می‌آوریم و در حال رایزنی با تیم‌های روسیه و اسپانیا برای حضور در این پیکارها هستیم.

این مسؤول با اشاره به حضور یک تیم مازندرانی در مسابقات جام فجر و جام باشگاه‌ها، اظهار کرد: در نظر داریم بازیکنان باتجربه و جوان بومی را در ترکیب تیم منتخب مازندران در این تورنمنت داشته باشیم.

نفجم درباره زمان برگزاری مسابقات جام باشگاه‌ها و جام فجر، ادامه داد: تلاش داریم تا مسابقات تکواندو جام فجر را در همان دهه فجر و در بهمن ماه برگزار کنیم چرا که در آن زمان شهر ساری شرایط جوی خوبی دارد.

وی با بیان اینکه مسابقات متفاوتی را پس از چند سال در شهرستان ساری برگزاری می‌کنیم، گفت: در نظر داریم مسابقات تکواندو جام فجر را در رده سنی بانوان نیز در ساری برگزار کنیم.