سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ساری میزبان افتتاحیه لیگ برتر شطرنج کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری میزبان افتتاحیه لیگ برتر شطرنج کشور شد

رضا مشمولی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری افزود: سیزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر شطرنج مردان کشور با حضور 10 تیم به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور 10 تیم در این دوره از مسابقات تصریح کرد: افتتاحیه سیزدهمین دوره این مسابقات 28 مرداد با حضور مسئولان فدراسیون و استانی در هتل نوید ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شطرنج ساری درباره تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات تصریح کرد: تیم‌های دامون ساخت شمال ساری، پتروشیمی شهید تندگویان، دنیای فلز رشت، تربیت قم، سرمایه‌گذاری شهر آتیه، مانتری شیراز، فرهنگ خراسان رضوی، راه و شهرسازی لرستان، دانشگاه آزاد اسلامی تهران و شهرداری تبریز به عنوان 10 تیم در این رقابت‌ها هستند.

وی با بیان اینکه این مسابقات به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود، ابراز داشت: تیم هیئت شطرنج ساری چهارمین سال متوالی است که میزبان افتتاحیه لیگ برتر شطرنج کشور می‌شود.

مشمولی در پایان با اشاره به حضور برترین‌ها و استاد بزرگان شطرنج کشور و حتی بازیکنان خارجی در مراسم افتتاحیه افزود: تیم شطرنج دامون ساخت شمال ساری با بازیکنان بسیار جوان و بومی در این مسابقات حضور می‌یابد.