جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ساری قهرمان فوتسال المپیاد روستاییان شرق مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری قهرمان فوتسال المپیاد روستاییان شرق مازندران شد

ایرج روحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در نخستین دوره المپیاد روستاییان هفت تیم در رشته فوتسال به میزبانی ساری به میدان رفتند که در نهایت با قهرمانی تیم ساری(ب) پایان یافت.

وی تصریح کرد: این مسابقات که با انجام هفت بازی به صورت تک حذفی در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد، در نهایت تیم ساری با پیروزی بر تمامی حریفان قهرمان منطقه شرق شد.

رئیس ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی ساری افزود: در نخستین المپیاد ورزشی روستاییان شرق مازندران در رشته فوتسال دو تیم از ساری، جویبار، بابلسر، گلوگاه، بهشهر و سوادکوه حضور داشتند.

روحی با اشاره به دیدار مسابقه نهایی و فینال بین دو تیم ساری و جویبار گفت: در فینال این مسابقات تیم ساری موفق شد دو بر یک جویبار را شکست دهد و به عنوان تیم نخست منطقه شرق معرفی شد.

وی از برگزاری بازی دو تیم ساری و چالوس برای معرفی قهرمان استان به مسابقات کشوری اذعان داشت:  دو تیم ساری و چالوس به عنوان تیم‌های برتر منطقه شرق و غرب برگزار کننده مسابقه نهایی هستند تا قهرمان این دوره به عنوان نماینده فوتسال مازندران در  نخستین دوره رقابت‌های المپیاد روستایی قهرمانی کشور انتخاب شود.

روحی در پایان با اشاره به استقبال خوب ورزشکاران زن و مرد روستایی در نخستین المپیاد ورزشی اظهار داشت: تاکنون رشته‌های تیراندازی، هفت‌سنگ، فوتسال، چولینگ، دوومیدانی، دالپلان در دو بخش مردان و زنان با شناخت تیم‌های برتر پایان یافت.