سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ساری تفرجگاه خوبان می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ساری تفرجگاه خوبان می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبوری در نشست علنی شورای شهر،  گفت: در ضلع غربی پارک قائم، محل دوچرخه سواری و پیاده روی و عملیات جداره سازی آن در حال انجام است تا ساری تبدیل به  تفرجگاه خوبان شود.

شهردار ساری با بیان اینکه در زمینه پسماند اقدامات خوبی انجام شده است افزود : در همین زمینه کارگروه جدید تشکیل شده است و نیاز به فرهنگ سازی بیشتری در این زمینه احساس می شود.

وی در خصوص پروژه های در دست انجام گفت:طرح شهر بازی ساری در زمینی به مساحت 350 متر مربع در حال انجام است و این طرح از قبل موجود بوده که به سازمان عمران شهرداری ابلاغ و دور آن دیوار کشی و عملیات ساخت ابنیه آن نیز در حال انجام است که با وصول بودجه مربوط و تکمیل این پارک کارهای تکمیلی نیز انجام می شود.

عبوری در ادامه افزود : در سال 92 نسبت به سال 91 در اخذ عوارض پیشرفت زیادی داشته ایم،

عبوری با اشاره به این که قیر و لکه گیری معابر به طور منظم در حال انجام است گفت : آسفالت به میزان لازم و جمعه هر هفته در اختیار مناطق قرار می گیرد.

شهردار ساری با بیان اینکه بحث درآمدی شهرداری بسیار خوب است تصریح کرد: مردم نیز در این زمینه همکاری لازم را داشته اند و ما هم حقوق کارکنان و هم بازسازی شهری را به خوبی انجام می دهیم.

مهدی عبوری با اشاره به این که استان مازندران استان بهار نارنج است افزود :جشنواره بهار نارنج برای سومین سال متوالی برگزار می شود، همچنین  این جشنواره در حال گسترش به تمام شهرهای مازندران است و ساری هم به عنوان مرکز استان پایتخت بهار نارنج نام گرفته است.

وی در بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد : در بخش ساماندهی نیروی انسانی، ساماندهی و یکسان سازی اضافه کار کارگران که حساسیتهای را نیز درپی داشته مقرر شد اضافه کار کارگران و مدیر بخش کارگری یکسان باشد، همچنین مبلغ چهار میلیون ریال به تمام کارگران شرکتی، رسمی و پیمانی به عنوان روز کارگر پرداخت شود.