رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ساری آماده برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیای میانه است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ساری آماده برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیای میانه است

ساری آماده برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیای میانه است


رییس هیات والیبال مازندران گفت : زیرساخت های لازم برای برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیای میانه در ساری به طور کامل فراهم است .

ساری آماده برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیای میانه است

میلاد تقوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این رقابت ها ، از جمله مسابقات معتبر برگزار شده والیبال در مازندران است و به همین دلیل ، مسوولان مازندرانی اهتمام فراوانی برای برگزاری مطلوب آن دارند .

وی بیان کرد : در نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای میانه ، تیم های هندوستان ، قزاقستان و دو تیم ملی زیر 23 سال و ب ایران از سوم تا ششم اردیبهشت در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری با هم رقابت می کنند .

رییس هیات والیبال مازندران افزود : برای بهتر برگزار شدن این رقابت ها ، سالن محل برگزاری مسابقات با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان مازندران بازسازی و تعمیر شد .

تقوی ادامه داد : در راستای این طرح ، تعویض صندلی های شکسته، رفع مشکلات روشنایی، گرمایی و سرمایی، کفپوش، صوتی و درب، میله و دیوارهای داخل سالن رنگ آمیزی آن اجرا شد .

وی بیان کرد : مازندران ظرفیت های بسیار زیادی در والیبال داردکه برگزاری این گونه مسابقات می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه در والیبالیست های جوان ،مسیر ورود چهره ای مستعد به تیم های برتر کشور را هموار کند .

رییس هیات والیبال مازندران افزود : یکی از عمده ترین موانع رشد مطلوب والیبال مازندران، کمبود سالن های مناسب برای انجام تمرین تیم ها است که برنامه ریزی برای بهبود فنی این رشته را با دشواری همراه می کند .

تقوی ادامه داد : علاقه مندی جوانان و نوجوانان ورزشکار مازندران به حضور حرفه ای در والیبال روز به روز در حال افزایش است که یکی از دلایل اصلی این توجه ، رشد روز افزون تیم ملی والیبال در عرصه های معتبر جهانی و بین المللی است .

وی گفت : به رغم استقبال فراوان جوانان از برگزاری مسابقات والیبال ، برخی شهرها از واگذاری سالن برای مسابقات والیبال ممانعت می کنند که لازم است این نگاه انحصاری با هدف تقویت و رشد هر چه بیشتر والیبال استان تغییر کند.