جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

سارقان زورگیر جنگل های شمال دستگیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

سارقان زورگیر جنگل های شمال دستگیر شدند

گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی مازندران به نقل از سردار سرتیپ دوم پاسدار ˈمسعود جعفری نسبˈ افزود: در پی وقوع یک فقره زورگیری از تور دوچرخه سواری در جاده معدن نوشهر موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی ادامه داد: مامورن پلیس آگاهی نوشهر در جهت دستگیری سارقان زورگیر ضمن هماهنگی با مراجع قضائی تحقیقات گسترده ای را آغاز و موفق به شناسائی عاملان این سرقت شدند .

وی اظهارداشت: ماموران با بکارگیری منابع اطلاعاتی ضمن شناسائی مخفیگاه این افراد آنان را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی استان بیان داشت : سارقان زورگیر به نام های ˈبابک-الف ˈ،ˈقربان- حˈ و نورالدین – حˈ که دارای چندین فقره سابقه کیفری نیز بوده اند در بازجوئی های به عمل آمده به سرقت و زورگیری از این تور ورزشی اعتراف کردند .

سردار جعفری نسب همچنین اظهار داشت : کلیه اقلام سرقت شده از این تور دوچرخه سواری از مخفیگاه سارقان کشف و تحویل مالباختگان شد .

وی از تورهای مسافرتی ، ورزشی و گردشگری خواست: قبل از حرکت در اینگونه مسیر ها که غالبا کوهستانی و دارای پوشش جنگلی می باشند ، ابتدا مراتب و مسیر تور را به فرماندهی انتظامی شهرستان ها یا نزدیک ترین کلانتری و پاسگاه محل برگزاری تور اعلام تا نسبت به تامین امنیت مسیر آنان اقدام شود.