جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

ساخت 13هزار پایگاه بسیج در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت 13هزار پایگاه بسیج در کشور

سردار محمدرضا نقدی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با اشاره به برنامه‌های سازمان بسیج مستضعفین برای معرفی شهدای شاخص کشور اظهار کرد: معرفی شهدای شاخص کشور چهارمین سال خود را سپری می‌کند و برگزاری اجلاسیه‌های این شهدا سومین سال خود را آغاز کرده است.

وی افزود: در این برنامه تلاش داریم با معرفی دو شهید در سال که از جنبه‌های عمومی شناخته شده‌اند مردم را با این شهدا آشنا کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه شهیده مریم فراهانیان، مریم افضل و شهیده فاتحی و نیز شهیده طاهره هاشمی چهارمین شهیده از خواهران بودند که در این سال‌ها معرفی شدند تا  نسل جوان الگوهای بزرگ و کامل خود را بشناسند و از آنها الگو بگیرند.

وی درباره شهدای شاخص سال 93 نیز اظهار داشت: برای معرفی شهید شاخص سال 93 نظرخواهی از تمام استان‌ها صورت گرفته و  پیشنهادات در ستاد شهدای سازمان بسیج مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

نقدی تصریح کرد: با توجه به شرایط کشور و میزان معارفی که این شهدا از خود باقی گذاشتند تا مورد استفاده قرار گیرد این شهدا معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: معرفی شهدای شاخص سال در یکی دو ماه آینده صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان درباره پایگاه بسیج نیز اظهار داشت: در چند سال اخیر برنامه سازمان بسیج پایگاه محوری بود و بر همین اساس 13 هزار پایگاه بسیج در کشور ساخته شده است.

نقدی یادآور شد: این پایگاه‌ها در شرایط نامناسب مکانی بودند که تلاش کردیم در مکان‌های مناسب مستقر کنیم.

وی افزود: ساخت این پایگاه‌های بسیج تا استقرار همه پایگاه‌ها ادامه می‌یابد.