سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ساخت ۲۰۰ خانه عالم در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت ۲۰۰ خانه عالم در مازندران

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، گفت: بیش از ۲۰۰ خانه عالم در مازندران ساخته شده و یا در حال ساخت است.

ساخت ۲۰۰ خانه عالم در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حجت‌الاسلام ناصر شکریان در آیین افتتاح خانه عالم در بخش مرکزی این شهرستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی توانسته با صادر شدن به خارج از مرزها و در بسیاری از کشورها، با ایستادگی تمام، پاسخ زورگویان و بدخواهان را بدهد.

وی با گرامی‌داشت ایام دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، افزود: امام امت توانست با توکل بر خدا و همدلی و همراهی مردم، رژیم منحوس پهلوی را در حالی نابود کند که تمام استکبارگران حامی این رژیم بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه ایجاد خانه‌های عالم یکی از برکات و دستاوردهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: در ساخت خانه عالم افراد زیادی نقش دارند تا بتوانیم به اهداف بلند خود دست یابیم.

این مسئول با اعلام اینکه در مازندران بیش از 200 خانه عالم ساخته شده و یا در حال ساخت است، گفت: به مناسبت دهه فجر و به برکت پیروزی انقلاب اسلامی یکی از خانه‌های عالم به بهره‌برداری رسیده‌است.

شکریان اظهار کرد: در تفاهم‌نامه‌ای که بین سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور برای ساخت خانه‌های عالم منعقد شده‌است، اهداف زیادی در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه دفتر مقام معظم رهبری نیز در ساخت خانه‌های عالم توجه ویژه‌ای به شهرهای مختلف دارد، اظهار کرد: ساخت خانه عالم در بخش مرکزی آمل با اهدای زمینی در یکی از روستاها با همکاری دفتر مقام معظم رهبری و دیگر نهادهای استانی و شهری به بهره‌برداری رسیده‌است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بیان کرد: با اعزام یک روحانی در خانه عالم می‌خواهیم چراغ مساجد در روستاها برای تمام طول سال با برگزاری جلسات مختلف هم‌اندیشی با جوانان ونوجوانان و برگزاری مناسبت‌های مذهبی روشن باشد.

شکریان ادامه داد: یکی از مسائل مورد تاکید در نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم و کمک در رفع مشکلات آنهاست، تا بتوانیم در عرصه دینی و مذهبی نیز خدمتگزاران خوبی برای نظام و مردم باشیم.

وی در پایان با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفندماه، گفت: بی‌تردید مردم مقاوم، بصیر و آگاه ایران اسلامی با شرکت در این دو عرصه، بار دیگر حماسه‌آفرینی می‌کنند.