جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

ساخت ایستگاه آتش‌نشانی در 2 شهرک‌ صنعتی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ساخت ایستگاه آتش‌نشانی در 2 شهرک‌ صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اتمام ساخت ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی نکا و بشل سوادکوه خبر داد.

ساخت ایستگاه آتش‌نشانی در 2 شهرک‌ صنعتی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی گفت: ساخت ایستگاه و تجهیز به امکانات آتش‌نشانی در راستای افزایش ایمنی در بخش تولید و صنعت به‌ویژه در حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: مهم‌ترین کار و وظیفه هر ایستگاه، مسئولیت‌پذیری است که شرکت شهرک‌های صنعتی استان نیز در مقابل جامعه هدف خود که صنعتگران و تولیدکنندگان واحدهای تولیدی و صنعتی هستند، مسئولیت دارد، لذا ساخت ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی اجرا شده است.

موسوی بیان داشت: قبل از دولت یازدهم تنها دو شهرک صنعتی دارای ماشین اطفای حریق بوده‌اند که 6 ماشین اطفای حریق در این دولت خریداری و در اختیار شهرک‌های صنعتی به‌منظور مقابله با حوادث غیرمترقبه قرار گرفته که رشد سه برابری در این بخش را شاهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع برای ساخت دو ایستگاه آتش‌نشانی در شهرک‌های صنعتی نکا و بشل سوادکوه 2800 میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: طبیعتاً با اضافه شدن و تکمیل تجهیزات، با برگزاری دوره‌های آموزشی برای واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین استفاده از تجهیزات موردنیاز در ایستگاه‌های آتش‌نشانی، شاهد افزایش ایمنی بیشتر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خواهیم بود.