سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

زیرسازی معابر شهر پول کجور با 5.1 میلیارد ریال اعتبار - نمایش محتوای خبر

 

 

زیرسازی معابر شهر پول کجور با 5.1 میلیارد ریال اعتبار

بابک خزایی‌پول امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر، با اشاره به اجرای برخی پروژه‌ها در این شهر، اظهار داشت: چندی قبل همه کوچه‌ها و معابر شهر شناسایی شد و تابلوهای نامگذاری کوچه‌های و خیابان‌ها در شورای نامگذاری شهر به تصویب رسید و در حال حاضر نیز نصب تابلوها و علائم به پایان رسیده است.

شهردار پول کجور از اختصاص اعتبار 1.5 میلیارد ریالی برای اجرای پروژه زیرسازی معابر و خیابان‌های این شهر خبر داد.

وی افزود: بر اساس صحبت‌هایی که با بیشتر ساکنان منازل در حریم کوچه‌ها و خیابان‌ها شده، با برخی از آنان برای عقب‌نشینی به توافق رسیدیم و در حال اجرای بازگشایی معابر هستیم.

این مسئول تصریح کرد: زیرسازی سه نقطه از شهر برای آسفالت انجام شد و در حال حاضر پس از قرارداد با پیمانکار آسفالت این سه نقطه که شامل خیابان‌های شهدا، ولیعصر و رسالت است در حال اجراست.

وی اعتبار اختصاص‌یافته برای اجرای این پروژه را بیش از 150 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: در هنگام بازگشایی معابر و کوچه‌ها، تیرهای چراغ برق نیز که ایجاد مزاحمت می‌کرد با کمک اداره برق بخش کجور جابجا شد.

خزایی‌پول خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروژه احداث ساختمان اداری شهرداری و آتش‌نشانی در حال انجام است و در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی، قصد داریم ساختمان آتش‌نشانی که در طبقه زیرین این پروژه تعریف شده، اجرایی شود و هرچه زودتر به پایان برسد.

وی درباره نامگذاری معابر و کوچه‌های شهر پول، اظهار داشت: این شهر 33 شهید تقدیم انقلاب کرد، بنابراین در نامگذاری معابر و کوچه‌ها سعی شد علاوه بر استفاده از نام گل‌ها و سایر نام‌هایی که با آن منطقه هماهنگ بود، مزین به نام شهدا شود.

شهردار پول کجور با بیان اینکه ادامه بلوار شهر پول از دیگر برنامه‌های شهرداری است که به‌ زودی اجرایی می‌شود، اظهار داشت: اصلاح و مرمت شبکه‌های روشنایی معابر شهر از برنامه‌هایی بود که به اجرا درآمد.

{jcomments off}