سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

زیرساخت‌های مسکن مهر ساری نامناسب است - نمایش محتوای خبر

 

 

زیرساخت‌های مسکن مهر ساری نامناسب است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، سید رمضان شجاعی اظهار داشت: برای سرنوشت پروژه مسکن مهر شهرستان ساری احساس نگرانی می‌کنم و به آینده آن خوش‌بین نیستم.

سیدرمضان شجاعی خاطر نشان کرد: هنوز زیرساخت‌های اولیه این پروژه 2 هزار و 800 واحدی مهیا نشده است و دستگاه‌های مربوطه به تعهدات خود عمل نکردند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: با توجه به اینکه این پروژه تنها مجتمع مسکن مهر مرکز استان است ولی با گذشت هشت سال هنوز استقبال مناسبی از این پروژه نشده و واحدهای بسیاری هنوز بدون متقاضی مانده است.

وی با بیان اینکه از ابتدا مخالف کلنگ‌زنی این پروژه بودم،گفت: در صورتی که بسترهای لازم برای حضور جمعیت کثیری که بعد از اتمام این پروژه در واحدهای آن سکونت می‌یابند، مهیا نشود ، معضلات متعددی برای اهالی روستای میارکلا و ساکنان این پروژه مسکونی به‌وجود می‌آید.

شجاعی در ادامه افزود: پروژه مسکن مهرساری آبروی مرکز استان است و باید زیر ساخت‌های لازم برای حضور همشهریان‌مان از قبیل آّب، برق، فاضلاب، گاز، راه، فضای آموزشی، فرهنگی و ورزشی مهیا شود تا پس از استقرار برای ساکنان و اهالی منطقه به چالش تبدیل نشود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای حل مشکلات و تسریع در خدمات‌رسانی به این پروژه جلساتی را با مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌کنیم تا دغدغه‌های مردم برطرف شود.