جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

زنگ حماسه اسلامی 6 بهمن آمل در مدارس نواخته می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

زنگ حماسه اسلامی 6 بهمن آمل در مدارس نواخته می‌شود

مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: زنگ حماسه شش بهمن در دبیرستان دخترانه عصمتیه آمل نواخته می‌شود.

زنگ حماسه اسلامی 6 بهمن آمل در مدارس نواخته می‌شود

حمید محمدنسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به فرا رسیدن حماسه اسلامی مردم این شهرستان، اظهار کرد: مردم این شهرستان در حماسه اسلامی ششم بهمن با حضور در میدان توانستند برای همیشه طومار اتحادیه کمونیست‌ها را در هم بپیچند.

وی افزود: همه اقشار مردم برای دفاع از اسلام، دین و مرز و بوم خود وارد عرصه شده و جانانه مقابل منافقان ایستادگی کردند.

مدیر آموزش و پرورش آمل تصریح کرد: در بین اقشار مختلف مردم دانش‌آموزان نیز در این حماسه اسلامی نقش داشتند و تعدادی از 40 شهید این حماسه از قشر دانش‌آموز هستند.

این مسئول یادآور شد: زنگ حماسه اسلامی ششم بهمن امسال همانند سال‌های گذشته در همه مدارس به صدا درمی‌آید که مراسم مرکزی آن در دبیرستان دخترانه عصمتیه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان طاهره هاشمی و سقا علیزاده از شهدای دانش‌آموز در حماسه ششم بهمن بودند همچنین یکی از شهدا 20 روز پس از حماسه ششم بهمن بر اثر جراحت به شهادت رسید.

مدیر آموزش و پرورش آمل با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه پاسخگویی به شبهات کمونیست‌ها در مورد حماسه ششم بهمن در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، هنری و دینی در مدارس، قرائت وصیت‌نامه شهدای حماسه اسلامی آمل، سخنرانی و تحلیل واقعه، تهیه نشریه‌دیواری، سنگرسازی در مقابل ورودی مدارس، برپایی مسابقات فرهنگی و ورزشی و پخش آهنگ‌های انقلابی و حماسی از مهم‌ترین برنامه‌ها است.

این مسئول بیان کرد: برگزاری همایش کوهپیمایی فرهنگیان، حضور راویان در مدارس و برگزاری مسابقات مقاله‌نویسی و داستان‌نویسی از دیگر برنامه‌ها است.