جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

زنجان قهرمان رقابت‌های فوتبال جانبازان و معلولان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

زنجان قهرمان رقابت‌های فوتبال جانبازان و معلولان کشور شد

تیم زنجان در مرحله پایانی از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال جانبازان و معلولان کشور در محمودآباد به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

زنجان قهرمان رقابت‌های فوتبال جانبازان و معلولان کشور شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد مسابقات لیگ برتر فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولان کشور که نیمه‌دوم اسفندماه در محمودآباد برگزار شد امشب با قهرمانی تیم زنجان به‌ پایان رسید.

در این رقابت‌ها تیم‌های فوتبال هفت نفره معلولان و جانبازان استان‌های فارس و خراسان شمالی از گروه الف و تیم‌های زنجان و مازندران نیز از گروه ب به‌عنوان تیم‌های اول و دوم دو گروه به‌صورت ضربدری در مرحله نیمه‌نهایی در یک رقابت خوب و تماشایی برای کسب برتری در مقابل هم قرار گرفتند.

در مرحله نیمه‌نهایی در دیدار نخست تیم مازندران میزبان این دوره از رقابت‌ها توانست بعد از تساوی 2 بر 2 در وقت قانونی در ضربات پنالتی (8  بر7 ) تیم فارس را شکست داده و به مرحله فینال صعود کند.

در دیگر دیدار این مرحله تیم زنجان نیز با وجود تساوی یک بر یک،در ضربات پنالتی (4 ـ 3) توانست خراسان شمالی را از پیش رو برداشته و فینالیست شود.

در مرحله فینال این مسابقات نیز تیم فوتبال هفت نفره مازندران با تیم زنجان روبرو شد و (2 بر 0) نتیجه را واگذار کرد تا تیم زنجان قهرمان شود و مازندران عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.

در مرحله رده‌بندی نیز تیم فارس با نتیجه (2 بر 0) در مقابل خراسان شمالی به برتری رسید و سوم شد و خراسان شمالی نیز ضمن کسب مقام چهارم به‌عنوان تیم نمونه کاپ اخلاق این دوره از رقابت‌ها را به دست آورد.

تیم‌های خراسان رضوی و آذربایجان غربی به‌ترتیب رتبه‌های پنجم و ششم را در این رقابت‌ها به‌دست آوردند.

هفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جانبازان و معلولان کشور با حضور 6 تیم مازندران، فارس، زنجان، خراسان شمالی،خراسان رضوی و آذربایجان غربی به‌مدت سه روز (16 تا 18) اسفند در زمین ورزشی روستای آزدامون شهرستان محمودآباد برگزار شد.