جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

زمین‌های راکد در شهرک صنعتی سلمانشهر تعیین تکلیف می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

زمین‌های راکد در شهرک صنعتی سلمانشهر تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، مصطفی موسوی در جلسه مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک سلمانشهر از تجهیز ساختمان آتش‌نشانی این شهرک صنعتی به ماشین اطفا حریق خبر داد.

وی گفت: شرکت خدماتی می‌تواند در ایجاد و بهبود فضای عمومی شهرک‌ها و نواحی صنعتی نقش مهمی ایفا کرده و با استفاده از ظرفیت‌ها و بهره‌مندی از تجارب واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی رشد و پویایی مجموعه را فراهم کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی پس از تأسیس شرکت‌های خدماتی همچنان برعهده شرکت شهرک‌های صنعتی است که در همین راستا ساختمان آتش‌نشانی شهرک صنعتی سلمانشهر نیز به ماشین اطفا حریق تجهیز شده است.

موسوی افزود: برای خرید ماشین اطفا حریق 3 هزار و 500 میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

وی تصریح کرد: وحدت رویه و انسجام صاحبان صنعت در شهرک صنعتی سلمانشهر می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌ها، مزیت‌ها و همگرایی در رشد تولید، فروش و اشتغال واحدهای تولیدی مؤثر باشد.

موسوی بیان داشت: واگذاری اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به معنای واگذاری کامل به بخش خصوصی نیست چراکه شرکت همچنان با نقش حاکمیتی در اجرا و تکمیل زیرساخت‌ها فعالیت دارد.

وی خاطرنشان کرد: زمین‌های راکد و غیرفعال در شهرک صنعتی سلمانشهر تعیین تکلیف می‌شوند و بستر برای سرمایه‌گذاران جدید فراهم می‌شود.