سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

زمین‌خواری در غرب مازندران به صفر رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

زمین‌خواری در غرب مازندران به صفر رسید

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ نوشهر با اشاره به اینکه زمین‌خواری در غرب استان به صفر رسیده، گفت: همه دستگاه‌های مرتبط سعی دارند برای اجرایی کردن قانون اقتدار لازم را داشته باشند.

زمین‌خواری در غرب مازندران به صفر رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، کوروش خلعتبری پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان که با حضور استاندار و مسئولان شهرستانی برگزار شد، با اشاره به اینکه این پروژه با پیشرفت 95 درصدی آماده بهره‌برداری است، اظهار کرد: این پروژه به مساحت 2 هزار و 400 مترمربع در کنار ساختمان قدیمی این اداره با زیربنای 400 مترمربع احداث شد.

وی با اعلام اینکه ساخت این بنا از سال 90 آغاز شده است، افزود: 475 میلیون تومان اعتبارات استانی تزریق شده که 200 میلیون دیگر نیاز است تا کاملاً تکمیل شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ نوشهر با بیان اینکه شعار منابع طبیعی در سال گذشته و امسال «مشارکت با مردم و برای مردم» است، تصریح کرد: هدف آشنا کردن مردم با منابع طبیعی و مأموران است، هر چند این ارتباط وجود داشته اما باید دوسویه باشد و تقویت شود.

این مسئول با بیان اینکه برای تحقق دستورات رهبری برای اجرایی کردن شعار سال، از ظرفیت دهیاران و شوراهای بخش استفاده شود، اضافه کرد: نمونه این همکاری بحث کاداس منطقه و عرصه‌های منابع طبیعی و روستاهاست که با همکاری سایر دستگاه‌ها این طرح را عملیاتی کنیم و از وجود ظرفیت‌های این بخش استفاده کنیم.

خلعتبری ادامه داد: شورای بخش در بحث «بنچ‌مارک‌ها» یعنی حد و مرز منابع طبیعی نیز می‌توانند کمک کنند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ نوشهر با عنوان اینکه برای مکان‌هایی که استعداد تفرج‌گاه و پارک و بازارچه را دارند تلاش داریم اقداماتی صورت گیرد، اظهار کرد: سازمان این دیدگاه را دارد که همکاری‌هایی با شورا و دهیاری‌ها داشته باشد.

خلعتبری درباره بحث زمین‌خواری، گفت: در غرب استان زمین‌خواری به صفر رسیده و همه دستگاه‌های مرتبط سعی دارند که برای اجرایی کردن قانون اقتدار لازم را داشته باشند.