جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

زمینه صادرات محصولات تولیدی مازندران به روسیه فراهم می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

زمینه صادرات محصولات تولیدی مازندران به روسیه فراهم می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری مازندران خواستار حضور مدیران در جلسه مربوط به شورای برنامه‌ریزی استانداری مازندران شد.

وی تصریح کرد: اسامی مدیرانی که در جلسات بعدی بدون اعلام قبلی در جلسه حضور نداشته باشند را در جلسه بعدی اعلام می‌کنم.

استاندار مازندران خواستار تحویل تلفن‌های همراه قبل از ورود به جلسه شد و گفت: مدیران نسبت به این امر نیز دقت نظر داشته باشند تا با فرد مدعو تکلیفی و دستوری برخورد نشود.

وی خواستار توجه و دقت نظر بیشتر فرمانداران استان در اجرایی کردن بودجه مصوب برای هر شهرستان شد و گفت: طرح‌های نیمه تمام مازندران تکمیل شود.

فلاح خواستار تهیه طرح‌های مدون برای استان شد و بیان داشت: در کشور ما پول به اندازه کافی وجود دارد ولی طرح مناسب و جذب سرمایه‌گذار باید مدنظر قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه طرح جدید برای مازندران مد نظر نیست خاطرنشان کرد: بیش از یک هزار و 500 میلیارد تومان طرح نیمه تمام در استان وجود دارد که 400 میلیارد تومان اعتبار برای آن در نظر گرفته شد.

استاندار مازندران اضافه کرد: بیشتر تمرکز استان بر روی اجرایی کردن پروژه‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی مناسب است.

وی بیان اینکه برخی از طرح‌های اجرایی استان با نگاه صرف دولتی ایجاد شد، تصریح کرد: باید تلاش شود تا نظارت ما در اجرای طرح‌ها دقیق‌تر باشد.

فلاح مهم‌ترین نیاز مازندران را تامین سرمایه‌ در گردش برای بخش تولید اعلام کرد و گفت: از ظرفیت بخش خصوصی برای ایجاد اشتغال به کار‌گیری کنیم.

وی در پایان با اشاره به سفر استاندار آستاراخان روسیه به مازندران گفت: تلاش ما این است که مرکز قرنطینه‌ای دو استان ایجاد شود تا زمینه صادرات محصولات مازندران به روسیه فراهم می‌شود.