جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب با کار جهادی فراهم می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب با کار جهادی فراهم می‌شود

حسین نیازآذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با تبریک ایام‌الله 12 فروردین اظهار داشت: یوم‌الله 12 فروردین برای نظام جمهوری اسلامی ایران روز بسیار بزرگی است.

وی تصریح کرد: پایه‌های نظام در این روز تقویت شد و مردم با وجود گذشت 36 سال از روز 12 فروردین همچنان پایند به منویات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران هستند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط رهبر معظم انقلاب، تأکید کرد: مردم باید برای خدمت به ارزش‌های اسلامی تلاش کنند تا این انقلاب همچنان ثابت و استوار بماند.

نیازآذری عنوان کرد: مردم ایران نیز در این روز توجه ویژه دارند و برپایی مراسم ویژه در این روز به ارزش‌های این روز بزرگ نیز می‌افزاید.

وی ادامه داد: مردم ایران در این روز با هوشیاری به فرمان امام(ره) لبیک گفتند و مسئولان نیز باید برای تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی ایران تلاش کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه ویژه مسئولان به تحقق اقتصاد مقاومتی شد و اذعان داشت: با اراده ملی و مدیریت جهادی باید پایه‌های اقتصادی کشور تقویت شود.

نیازآذری اضافه کرد: فرهنگ مصرف در کشور باید درست شود و با کار جهادی زمینه تحقق منویات رهبر انقلاب فراهم شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در  پایان متذکر شد: باید تلاش کنیم که انقلاب در مسیری که در روز 12 فروردین پایه‌گذاری شد حرکت کنیم.