سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

رییس هیات اسکواش مازندران انتخاب شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

رییس هیات اسکواش مازندران انتخاب شد

رییس هیات اسکواش مازندران انتخاب شد


بهمن صفری با برگزاری مجمع انتخابات و با کسب 9 رای به مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات اسکواش مازندران انتخاب شد .

رییس هیات اسکواش مازندران انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران مجمع هیات اسکواش مازندران صبح روز یک شنبه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و دبیر فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران ، ورزشکاران، مربیان و داوران و روسای هیات های شهرستانی و باشگاه ها برگزار شد.

بهمن صفری، جلال تیموری، رضا شفائی و علیرضا علیزاده کاندیداهای انتخابات این هیات ورزشی بودند که قبل از رای گیری علیرضا علیزاده انصراف خود را اعلام کرد. در این مجمع که 16 نفر حق رای داشتند، سه بار رای گیری شد.

در دور نخست رای گیری،از 16 رای ماخوذه جلال تیموری هفت رای، رضا شفائی یک رای و بهمن صفری هشت رای آوردند که به دلیل آنکه نفر نخست باید نصف بعلاوه یک آراء را کسب می کرد، رای گیری تکرار شد.

دور دوم رای گیری میان بهمن صفری و جلال تیموری انجام شد که این بار نیز هر دو کاندیدا هر کدام هشت رای کسب کردند و رای گیری به دور سوم کشید.

در مرحله سوم رای گیری انتخابات را از بن بست خارج کرد و بهمن صفری با کسب 9 رای توانست ، چهار سال سکاندار هیات اسکواش مازندران شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مجمع با بیان اینکه انتخابات خوبی برگزار شد، گفت: اجرای برنامه های اعلام شده و افزایش فضاهای تخصصی ورزش اسکواش باید در دستورکار رئیس جدید اسکواش مازندران باشد.

حبیب حسین زادگان به توجه بر بکارگیری از تمام ظرفیت های موجود این رشته ورزشی تاکید کرد و اظهار داشت: رئیس جدید هیات اسکواش باید از برنامه ها و ایده های پیشکسوتان و جوانان بهره برداری مفید داشته باشد و با تعامل و همگرایی زمینه پیشرفت ورزش اسکواش را فراهم کند.وی اظهار امیدواری کرد تا با برگزاری منظم لیگ و ایجاد یک رقابت مسئولانه شاهد افزایش رنکینگ مازندران در کشور باشیم.

رئیس هیات اسکواش مازندران نیز ضمن قدردانی از اعتماد مجمع به وی، بر استفاده از منتقدین تاکید کرد و گفت: فدراسیون اسکواش شاهد انقلابی در این رشته ورزشی در مازندران خواهد بود. بهمن صفری افزود: امیدواریم با ایجاد همدلی و همگرایی بتوانیم برنامه های مدیرکل ورزش و جوانان را به نحو احسن اجرایی کنیم.

پرداخت تسهیلات بانکی به هیات های شهرستانی، جذب اسپانسر، جذب سرمایه گذار و ایجاد انستیتو ورزش اسکواش از مهمترین برنامه های بهمن صفری بود.