رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

رییس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری مازندران ابقا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رییس هیات اتومبیلرانی و موتور سواری مازندران ابقا شد

به گزارش حبرنگار ایرنا، در مجمع انتخابات هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان مازندران که با حضور دبیر فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری، ˈاحمد سعادتمندˈ مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و اعضای مجمع هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان برگزار شد، ˈ علی رضا یگانگی ˈ با کسب15 رای از 15 رای ماخوذه برای چهار سال دیگر به عنوان رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران باقی ماند.

در این مراسم که مجمع عمومی انتخابات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران نیز بود ˈ آرمان طاهردوستˈ، ˈحسن معبودیˈ و ˈعلی رضا یگانگیˈ نام نویسی کرده بودند.

در این مجمع ˈآرمان طاهردوستˈ و ˈحسن معبودیˈ پس از ارائه برنامه ها و نظرات خود به نفع ˈعلی یگانگیˈ از نامزدی انصراف دادند.

پس از این اقدام دو کاندیدا ، رای گیری با حضور ˈعلی رضا یگانگیˈ تنها نامزد این مجمع انجام و او اکثریت آرای ماخوذه را کسب و برای چهار سال دیگر در سمت رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری مازندران ابقا شد.

مازندران از قطب های هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری کشور است و ورزشکاران این استان در سالهای اخیر در مسابقات قهرمانی کشور ونیز رقابتهای بین المللی درخشش قابل قبولی داشتند.