سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ریزش کوه در منطقه وانا محور هراز / تردد برقرار است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ریزش کوه در منطقه وانا محور هراز / تردد برقرار است

ریزش کوه در منطقه وانا محور هراز / تردد برقرار است


علی نوری‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان آمل اظهار کرد: شب گذشته در منطقه وانا محور مواصلاتی هراز شاهد ریزش کوه، سنگ و سنگ‌ریزه بودیم. وی افزود: این ریزش سبب انسداد کامل جاده نشد و بلافاصله با اعزام عوامل راهداری و ماشین‌آلات سنگین، بازگشایی کامل انجام شد. نوری‌پور با اشاره به اینکه با ریزش کوه در منطقه وانا تردد برای دقایقی به صورت یک‌طرفه انجام شد، تصریح کرد: هم‌اکنون تردد در این جاده شریانی کشور جریان دارد و مشکلی برای رفت و آمدها نیست. رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات هفته جاری مسافران زیادی راهی مازندران شدند که عصر دوشنبه و شب گذشته شاهد ترافیک سنگین و کندی تردد بودیم. این مسئول افزود: این کندی تردد بیشتر در مناطق گزنک و پلور مشاهده شد. نوری‌پور از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمنی را برای خود و دیگران رقم بزنند.

ریزش کوه در منطقه وانا محور هراز / تردد برقرار است

علی نوری‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان آمل اظهار کرد: شب گذشته در منطقه وانا محور مواصلاتی هراز شاهد ریزش کوه، سنگ و سنگ‌ریزه بودیم.

وی افزود: این ریزش سبب انسداد کامل جاده نشد و بلافاصله با اعزام عوامل راهداری و ماشین‌آلات سنگین، بازگشایی کامل انجام شد.

نوری‌پور با اشاره به اینکه با ریزش کوه در منطقه وانا تردد برای دقایقی به صورت یک‌طرفه انجام شد، تصریح کرد: هم‌اکنون تردد در این جاده شریانی کشور جریان دارد و مشکلی برای رفت و آمدها نیست.

رئیس اداره راه و شهرسازی لاریجان مازندران بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن تعطیلات هفته جاری مسافران زیادی راهی مازندران شدند که عصر دوشنبه و شب گذشته شاهد ترافیک سنگین و کندی تردد بودیم.

این مسئول افزود: این کندی تردد بیشتر در مناطق گزنک و پلور مشاهده شد.

نوری‌پور از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمنی را برای خود و دیگران رقم بزنند.