سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ریزش برف و لغزنده بودن محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ریزش برف و لغزنده بودن محورهای مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر شاهد ریزش برف در تمام محورهای مواصلاتی مازندران هستیم.

ریزش برف و لغزنده بودن محورهای مازندران

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ریزش برف در تمام محورهای مواصلاتی مازندران هستیم.

وی با اشاره به لغزنده بودن سطح محورهای مازندران اضافه کرد: با توجه به شرایط جوی افراد از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد در تمامی محورهای استان جریان دارد و آمد و شد خودروها به‌صورت عادی و روان است، افزود: با توجه به وضعیت جوی نیاز است تمامی خودروها مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

این مسؤول ادامه داد: همچنین رانندگان برای تردد در محورهای سردسیر و کوهستانی مازندران با اطمینان از سلامت فنی خودروها تردد کنند.

خسرویان با تأکید بر رعایت سرعت مطمئنه با توجه به لغزنده بودن سطح محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: رانندگان با رعایت سرعت مجاز و مقررات راهنمایی و راهنمایی تردد کنند چرا که مهم‌ترین عامل تصادفات سرعت غیرمجاز است.

وی به محدودیت شبانه محور کندوان اشاره کرد و یادآور شد: این محدودیت از ساعت 21 تا 5 بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه به جزء ایام تعطیل اعمال می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.