جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

رکورد ایران در برگزاری نمایشگاه خارجی از سوی مازندران شکسته شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رکورد ایران در برگزاری نمایشگاه خارجی از سوی مازندران شکسته شد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد اصغری عصر امروز در کارگروه رسانه نمایشگاه تخصصی سلیمانیه گفت: رکورد کشور برای برگزاری نمایشگاه خارجی 65 غرفه بود ولی نمایشگاه تخصصی ایران با محوریت مازندران در سلیمانیه با 110 غرفه برگزار شد که نوعی رکورد زنی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه، درآمد سالانه مردم اقلیم کرستان 13 هزار و 700 دلار است گفت: نیاز مردم به تکنولوژی،مواد و صنایغ غذایی سبب شده تا اقدام به برپایی نمایشگاه داشته باشیم.

وی عنوان کرد: این نمایشگاه با 110 غرفه شکل گرفت که 63 شرکت معتبر مازندران، تهران با 22 شرکت، شش شرکت از اصفهان، چهار شرکت از خراسان رضوی، سه شرکت همدان، سه شرکت از اردبیل در آن شرکت کرده بود و مازندران با افتخار و سربلند از این نمایشگاه بیرون آمده است.

وی با تقدیر از معاونت برنامه ریزی استانداری مازندران به عنوان رئیس هیئت تجاری و اقتصادی مازندران، گفت: بالغ بر 1500 فرم فراخوان و شرکت در نمایشگاه به سراسر کشور ارسال شده است.

رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه سلیمانیه بیان داشت: گروه کالایی متنوع ر قالب هفت کانتینتر با محوریت مازندران به این نمایشگاه ارسال شد و 10 هزار دعوتنامه برای شرکت در این نمایشگاه ارسال شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه تخصصی بود نه فروش یادآور شد: بعد از برپایی نمایشگاه قرادادهایی در زمینه های مختلف با شرکتها و تجار استان برگزار شده است.