جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

رژیم غاصب صهیونیستی با جنایاتش در غزه حقوق بین الملل را زیرپا گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

رژیم غاصب صهیونیستی با جنایاتش در غزه حقوق بین الملل را زیرپا گذاشت

سردار سرتیپ دوم پاسدار ˈمحمد حسین باباییˈ شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری اجتماع بزرگ جهادگران بسیج دانشجویی سپاه کربلا مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این در حالی است که دول بین الملل و مزدوران نظام سلطه جهانی نسبت به این جنایات سکوت کرده و بی تفاوتند.

وی ادامه داد: امروز رژیم غاصب اسرائیل با همکاری استکبار جهانی در نوار غزه مردم مسلمان و بی دفاع را در ماه مبارک رمضان به خاک و خون کشیدند و برخی از کشورهای اسلامی به اصطلاح مسلمان نسبت به این جنایات بی تفاوت هستند در حالیکه در این برهه از زمان مردم نوار غزه شدیدا به کمک های مادی و معنوی دیگر ملت ها نیازمندند.

وی اظهارداشت: امروز مردان و زنان مسلمان ایرانی باید با هر وسیله ای در جهت حمایت و تحقق ندای آزادی خواهی با کمک دیگر ملت های انقلابی جهان به یاری مردم نوار غزه بشتابند.

وی ییان داشت: شورای امنیت سازمان ملل برای نجات کشور اوکراین 17 جلسه فوق العاده تشکیل داد اما برای بحران نوار غزه بی تفاوت هستند و انگار هیچ اتفاقی در منطقه فلسطین رخ نمی دهد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران همچنین دربخش دیگر از سخنانش گفت: بصیرت به انسان کمک می کند تا انسان حق را از باطل تمیز دهد و در زمان غبار آلود جبهه حق را شناسایی نماید.

سردار بابایی افزود: کوتاه ترین راه برای داشتن بصیرت شناخت ولایت فقیه که ادامه ولایت رسول الله و ائمه معصومین (ع) است می باشد.

وی با اشاره به معنویت گرایی و حماسه و ایثار سپاه در دوران دفاع مقدس بیان داشت: تقوا، بصیرت ، دین محوری ، ولایتمداری ، مجاهدت و ایثار نیروهای سپاهی همواره الگوی سایر اقشار امت بپاخاسته بوده و این ویژگی در دوران دفاع عاشورایی تجلی خاصی داشته است .

این مقام ارشد سپاه در استان ادامه داد: داشتن بصیرت یک ضرورت است چرا که بصیرت به انسان کمک می کند تا حق را از باطل تشخیص دهد و کوتاهترین راه برای رسیدن به بصیرت شناخت ولایت فقیه می باشد.