رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

رژیم سفاک اسرائیل در نوار غزه حمام خون به راه انداخته است - نمایش محتوای خبر

 

 

رژیم سفاک اسرائیل در نوار غزه حمام خون به راه انداخته است

آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رژیم اشغالگر قدس در برابر دیدگان دیگر کشورهای منطقه بدون هیچ ابایی مردم مسلمان نوار غزه را در ایام ماه مبارک رمضان قتل و عام می کند.

وی ضمن محکوم کردن عمل وحشیانه و جنایتکارانه رژیم غاصب اسرائیل، اظهارداشت: در حالیکه 56 کشور اسلامی در دنیا شاهد جنایات این رژیم سفاک هستند و اگر این کشورها برخیزند رژیم جعلی اسرائیل برای همیشه نابود خواهد شد.

امام جمعه ساری گفت : اگر همه مسلمین دارای ید واحد بوده و وحدت بین آنان وجود داشته باشد به طور قطع دشمنان اسلام جرات نخواهند کرد به حقوق مسلمانان تجاوز کنند زیرا می دانند هر اعمال ننگین آنان خسارت جبران ناپذیری برایشان به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه ساری همچنین به روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: به فرموده حضرت امام خمینی (ره) آخرین هفته از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شد و این روز بهترین فرصت در جهت حمایت از مردم فلسطین و تنفر و انزجار از رژیم غاصب اسرائیل و استکبار جهانی است.

طبرسی از آحاد مردم ولایتمدار کشورمان بویژه مردم مومن و روزه دار استان مازندران خواست در راهپیمایی ضد استکباری روز جهانی قدس حضوری فعال داشته باشند و اعمال ننگین دشمنان اسلام را در سرکوب مردم فلسطین محکوم کنند.

وی گفت : مردم مسلمان فلسطین بدانند ملت مسلمان ایران هر گز آنان را تنها نخواهند گذاشت و تا نابودی رژیم اشغالگر قدس از حمایت همه جانبه و اقدام انساندوستانه خود بر نخواهد داشت.