رونق تولید ملی | شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۸

رئیس جمهوری با سخنرانی در سازمان ملل مواضع نظام را بدرستی بیان کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس جمهوری با سخنرانی در سازمان ملل مواضع نظام را بدرستی بیان کرد

حجت الاسلام ˈ محمد قاسمی ˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته ساری افزود: رئیس جمهوری با ایراد سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل به واقع همان دیدگاه ها و مواضع رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت برزگ ایران را مطرح کرد.

وی اظهار داشت: سخنان رئیس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل ، عزت ، حکمت و مصلحت نظام اسلامی را محقق کرد و به جهانیان نشان داد.

قاسمی با اشاره به ابراز تمایل وزاری امور خارجه کشورهای مطرح اروپایی و حتی آمریکا برای گفت و گو با ایران، گفت: حفاظت مردم و مسوولان از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب ، باعث شد تا دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی از دستیابی به توطئه های شوم خود ناکام بمانند و برای گفت و گو با دولتمردان پیش قدم شوند.

وی با اشاره به اعمال فشار و تحریم های همه جانبه دشمنان علیه نظام اسلامی، افزود: ملت ایران با افزایش بصیرت سیاسی و با تبعیت و پیروی از ولایت فقیه این باز نیز همانند گذشته در برابر تمامی دسایس سازمان یافته دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

امام جمعه موقت ساری به قرار داشتن در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی ، عزت و سرافرازی را برای نظام اسلامی به ارمغان آورد.

وی افزود: دنیای استکبار در هشت سال دفاع مقدس با حمایت های همه جانبه از رژیم بعث عراق قصد براندازی نظام اسلامی را داشت اما از خود گذشتگی و ایثار رزمندگان اسلام باعث شد تا بدخواهان انقلاب در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام شوند.

او بر لزوم حفاظت از آرمان ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس در جامعه تاکید کرد و ادامه داد: تحقق این مهم نیازمند اتخاذ راهکار درست و اصولی است.

امام جمعه موقت ساری گفت: ثبات و امنیت کنونی نظام اسلامی به برکت ولایت فقیه و خون شهدا و مجاهدت ها ، ایستادگی و از خود گذشتگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس محقق شده است.

وی افزود: با گذشت بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب ، دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی از هیچ تلاش و کوشی دریغ نکردند اما به برکت ولایت فقیه ، خون شهدا و افزایش بصیرت سیاسی مردم ، هیچگاه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

قاسمی همچنین بر لزوم حمایت همه جانبه مسوولان و تمامی جناح ها و گروه های سیاسی فعال در مازندران از استاندار جدید استان تاکید کرد و گفت: نماینده عالی دولت باید با توسعه صنعت کشاورزی ، گردشگری و کاهش مشکلات مربوط به صنایع ، معضل فقر و بیکاری در مازندران را رفع کند.