رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

رئیس جدید اداره ارشاد تنکابن و عباس‌ آباد معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

رئیس جدید اداره ارشاد تنکابن و عباس‌ آباد معرفی شد

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران پیش‌ازظهر در جلسه‌ شورای فرهنگ عمومی با بیان برخی مسائل در حوزه فرهنگ عمومی بر ترویج فرهنگ دینی به‌ویژه کمک به ازدواج آسان، اصلاح ساختار زندگی و سبک زندگی بر پایه دین مبین اسلام تاکید کرد.

ابراهیمی اشاره به شرایط موجود به بیانات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی افزود: با توجه به اینکه دشمنان نظام اسلامی نمی‌خواهند ما به توسعه و پیشرفت برسیم، با انواع تحریم‌ها و هجمه‌های معمول مدام تلاش می‌کنند روند رو به رشد کشور را کند کنند اما ملت قهرمان ایران همواره با توجه به اینکه ولایتمدار هستند با تکیه بر اقتصاد مقاومتی از این آزمون بزرگ نیز همانند سایر جریانات طول انقلاب و بعد از آن با پیروزی گذر خواهند نمود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان داشت: مسئولیت یک امانت است و ما به عنوان امانت‌دار باید از مسئولیتی که به عنوان فرصت خدمتگزاری به ما داده شده است در راه حل مشکلات مردم بهره‌گیری کنیم.

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم گفت: با توجه به اهمیت مقوله فرهنگ مجموعه اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان تلاش می‌کند در حفظ و احیای فرهنگ، آداب و سنن مردم و اعتقادات  دینی تلاش کند.

محسن رضایی افزود: تعامل با  ادارات شهرستان، برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی و هنری با ادارات مرتبط، نظارت بیشتر بر امور و مجموعه‌های فرهنگی هنری، مشورت با نخبگان و خبرگان امور فرهنگی و هنری توجه به تهاجم فرهنگی و راهکارهای مناسب در مقابله با آن و همچنین بحث پیگیری مجدانه جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان و مهم شمردن مصوبات شورای مذکور از جمله برنامه‌های مهم ما در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان است.

رضایی در بحث توسعه فضاهای فرهنگی هنری گفت: با توجه به اینکه بخش خصوصی در بسیاری از موارد می‌تواند مشارکت داشته باشد تلاش می‌کنیم تا بستر برای فعالیت بر اساس ضوابط و قوانین فراهم شود.

 در این جلسه از زحمات محمدمهدی مشهدی رئیس سابق تقدیر و محسن رضایی به عنوان رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن و عباس آباد معرفی شد.(خبرگزاری فارس)