جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

رویارویی سرنوشت‌ساز کاله و پیکان / تکلیف برترین‌ها در آمل مشخص می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

رویارویی سرنوشت‌ساز کاله و پیکان / تکلیف برترین‌ها در آمل مشخص می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، آخرین و سومین دیدار مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز یکشنبه دیدار سرنوشت‌ساز کاله مازندران و پیکان برگزار می‌شود.

در این دیدار نفس‌گیر و تعیین‌کننده تکلیف یکی از چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی مشخص می‌شود.

کاله مازندران مدافع عنوان قهرمانی در حالی سومین بازی را به سالن پیامبر اعظم(ص) آمل کشاند که در نخستین دیدار این مرحله با نتیجه سه بر صفر از سد پیکان گذشت، ولی در پایتخت کشور با نتیجه سه بر دو مغلوب شاگردان پیمان اکبری شد.

پیکان در سالن پیامبر اعظم(ص) آمل که مطمئنا از ظهر امروز مملو از تماشاگر می‌شود کار بسیار دشواری مقابل بازیکنان ملی‌پوش و ستارگان بهروز عطایی دارد زیرا این بازی آخرین دیدار لیگ برتر امسال آملی‌ها در خانه است.

دو تیم شناخت کافی از یکدیگر دارند و به نوعی از نظر فنی هم در شرایط همسانی قرار دارند و این مسئله نیز کار ار برای بازیکنان و کادر فنی سخت‌تر می‌کند.

از نکات قابل توجه دو تیم این بوده که هر دو علاوه بر مرحله گروهی در مرحله پلی‌آف نیز برد و باخت‌های یکسانی دارند و این دیدار می‌تواند به عنوان پنجمین دیدار مستقیم کاله و پیکان پیروز نهایی را مشخص کند.

سعید درخشنده از پیشکسوتان فدراسیون والیبال ناظر این دیدار است و  امر قضاوت به فرهاد شاهمیری و علیرضا قریب سپرده شده است.

به گزارش فارس، مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال نیز از 16 اسفند ماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به صورت متمرکز دنبال می‌شود.