جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

روستا در مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

روستا در مازندران

تهیه کننده : علی صادقی

گوینده : معصومه همتی

نویسنده : علی صادقی

گزارشگر:  محمد امینی
 

    روستا درمازندران عنوان ویژه برنامه ای به تهیه کنندگی علی صادقی که هر روز ساعت 18:30 پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 6:00 صبح از صدای شبکه مازندران به صورت ضبطی پخش می شود .

برنامه ی «روستا در مازندران» از قدیمی ترین برنامه های رادیو مازندران است که درقالبهای مختلف ترکیبی نمایشی و ترکیبی ساده تولید شده است در طرح حاضر زمان برنامه 30 دقیقه لحاظ شده است و به مسائل روستا و روستاییان و آموشزش آنها در زمینه های گوناگون کشاورزی مازندران اختصاص دارد.
این برنامه در طول هفته درقالب یک برنامه آموزشی اجتماعی تولید و پخش خواهد شد .. ( معرفی روستاها، و برنامه آموزشی روستائیان (با موضوعات دامداری و کشاورزی و باغداری) ) که یک برنامه ترکیبی ساده خواهد بود.
هدف نهایی از تولید این برنامه این است که به نسل امروز نشان داده شود اگر چه روستاها از نظر ظاهری و وسایل ابزارها تغییر پیدا کرده اند ولی روح اصلی روستاها که کار و تلاش و تولید است همچنان زنده ست. اگر روستاییان بخواهند همچنان هویت روستاییشان را حفظ کنند لازم است در کنار پذیرش تغییرات ظاهری ، روح اصلی روستا یعنی کار و تولید را در نظر داشته باشند.

آیتمهای برنامه : متن ، معرفی روستاها ، دعوت از کارشناسان ، صدای دهیار، معرفی تولید کنندگان کارآفرین روستایی ، آوای مازندرانی ، مسابقه و... .

 

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو