سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

روستا در مازندران - نمایش محتوای صدا

 

 

روستا در مازندران

نویسنده : فاطمه وفایی
گزارشگر : آقای علی نژاد
گویندگان : فاطمه محمدی نژاد ، زری قاسم نژاد ، مریم دلفانی
ضبط کارشناسان : محسن علی نژاد
صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار

روستادرمازندران عنوان ویژه برنامه ای به تهیه کنندگی علیرضادهقان که هر روز ساعت 18:30 پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 6:00 صبح از صدای شبکه مازندران به صورت ضبطی پخش می شود .


برنامه ی «روستا در مازندران» از قدیمی ترین برنامه های رادیو مازندران است که درقالبهای مختلف ترکیبی نمایشی و ترکیبی ساده تولید شده است در طرح حاضر زمان برنامه 30 دقیقه لحاظ شده است و به مسائل روستا و روستاییان و آموزش آنها در زمینه های گوناگون کشاورزی مازندران اختصاص دارد.
این برنامه در طول هفته درقالب یک برنامه آموزشی اجتماعی تولید و پخش خواهد شد .. ( معرفی روستاها، و برنامه آموزشی روستائیان (با موضوعات دامداری و کشاورزی و باغداری) ) که یک برنامه ترکیبی ساده خواهد بود.
هدف نهایی از تولید این برنامه این است که به نسل امروز نشان داده شود اگر چه روستاها از نظر ظاهری و وسایل ابزارها تغییر پیدا کرده اند ولی روح اصلی روستاها که کار و تلاش و تولید است همچنان زنده ست. اگر روستاییان بخواهند همچنان هویت روستاییشان را حفظ کنند لازم است در کنار پذیرش تغییرات ظاهری ، روح اصلی روستا یعنی کار و تولید را در نظر داشته باشند.

آیتمهای برنامه : متن ، معرفی روستاها ، دعوت از کارشناسان ، صدای دهیار، معرفی تولید کنندگان کارآفرین روستایی ، آوای مازندرانی ، مسابقه و... .

 

سال تولید: سال 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام وقت بخیرباشه می خواستم بدونم چجوری میتونم... خدیجه ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۳۶

خدیجه
سلام وقت بخیرباشه

می خواستم بدونم چجوری میتونم قسمت های قبلی این برنامه رو شنید؟

متاسفانه هنوز امکان بارگذاری کل برنامه ها در سایت مقدور نیست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۳۶

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو