رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

روسای بسیج کارمندان مازندران در روستاها مشاوره اقتصادی می‌دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

روسای بسیج کارمندان مازندران در روستاها مشاوره اقتصادی می‌دهند

شهرام نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از برگزاری مجمع عالی این قشر در استان خبر داد و تصریح کرد: در مجمع عالی کارمندان بسیج مازندران کارگروه‌های اقتصاد مقاومتی، فرهنگی اجتماعی در ارتباط با تحول و تعالی در ادارت و کارگروه‌های امر به معروف و نهی از منکر آخرین برنامه‌ها و راهبردها را ارائه می‌دهند.

مسئول بسیج کارمندان مازندران اضافه کرد: این کارگروه‌ها در ارتباط با بهبود سیستم اداری برنامه راهبردی ارائه می‌کنند.

این مسئول در ادامه به نقش اثرگذار بسیج در کشور خاطرنشان کرد: در هفته بسیج کارمندان مازندران برگزاری برنامه‌های متعددی در دستور کار قرار دارد.

وی از برگزاری نشست هم‌اندیشی فرماندهان بسیج ادارات استان با استاندار مازندران خبر داد و گفت: در این نشست مسئولان بسیج ادارات، دغدغه‌های خویش را به مسئولان استانی انتقال می‌دهند.

نوری در ادامه با اشاره به برگزاری چندین یادواره شهدا در سطح ادارات استان در هفته بسیج افزود: یادواره شهدای کارمند در این ایام در چندین ارگان دولتی برگزار می‌شود.

این مسئول با اعلام اینکه همایش سبک زندگی با حضور بسیجیان ادارات برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این برنامه با محوریت ترویج برنامه‌های حلقه صالحین پیگیری می‌شود.

رئیس بسیج کارمندان مازندران دیگر برنامه‌های این ارگان در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی را حضور مدیران بسیج کارمندان استان در روستاهای محروم استان اعلام کرد و ادامه داد: در این برنامه روسای بسیج کارمندان شهرستان‌های مازندران با مشاوران اقتصادی در روستاها حضور پیدا می‌کنند و راهکارهای درآمدزایی در روستاها را تشریح و نسبت به بهره‌وری از امکانات موجود در روستا راهکار ارائه می‌دهند.

نوری در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان بسیج کارمندان برای حضور در روستاها ابتدا با قابلیت‌های منطقه آشنا و برای ارائه راهکار از مشاوران اقتصادی نیز کمک می‌گیرند.