جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

روز نهم دی حماسه ای شگرف در تاریخ این مرز و بوم رقم زد - نمایش محتوای خبر

 

 

روز نهم دی حماسه ای شگرف در تاریخ این مرز و بوم رقم زد

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ روز دوشنبه در دیدار فرمانده و معاونان انتظامی مازندران، افزود: قدرشناسی از حماسه ۹ دی ، یقینا تقویت نهضت بصیرت دینی و ولایی در جامعه را در پی دارد.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران در فرآیند مواجهه با حوادث ریز و درشت لاجرم نیازمند حماسه هایی است که در پیشینه خود مشابه آن حماسه ها را فراوان دیده است.

امام جمعه ساری افزود: ۹ دی، تجلی ایستادگی یک ملت در سایه رهبری های ولایت مطلقه فقیه در برابر جریانی است که جنگ جمل را در ذهن ها تداعی می کند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع همه جانبه از حریم ولایت در این روز، حماسه ای شگرف را در تاریخ این مرز و بوم رقم زده است.

وی افزود: سالروز حماسه عظیم نهم دی ملت ایران در سال ۸۸، در واقع تبلور حضور عینی ملت ایران در حمایت از نظام و ولی فقیه بود.

طبرسی گفت: سیل خروشان ملت ایران در نهم دی سال 88 همه پلیدی ها و ناپاکی های فتنه گران را زدود و ملت ایران با باران بصیرت خود نظام مقدس جمهوری اسلامی را از وجود فتنه گران پاک کرد.

وی افزود: ملت ایران با آگاهی و بصیرت خود همه توطئه های فتنه گران را خنثی و ثابت کردند که تا آخرین قطره های خون خود از حریم ولایت دفاع خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: متأسفانه فتنه گران در آخرین توطئه افکنی خود به ارزش های اسلامی و انقلابی ملت ایران جسارت کردند و آن حرکت مذبوح سبب جریحه دار شدن قلوب ملت ایران و منجر به حماسه نهم دی شد.

وی افزود: دشمن امروز به پیوند میان امت و ولایت کاملا آگاه است و استکبار جهانی باید بداند که پیوند میان ملت ایران و ولی فقیه یک امر فطری و ناگسستنی است.

امام جمعه ساری گفت: دشمنان در جریان فتنه 88 تضعیف جایگاه ولایت فقیه را در دستور کار خود داشتند، اما ملت ایران با بصیرت و آگاهی خود نشان دادند که همواره مطیع محض رهبری هستند.

وی افزود: ولایت فقیه عامل اقتدار و تعالی نظام اسلامی است و این مساله سبب عصبانیت دشمنان شده است.

او ادامه داد: نظام سلطه بیش از سه دهه است از همه ابزارهای خود برای خدشه دار کردن جایگاه ولایت استفاده کرد، اما همواره شکست خورده است.