جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

روز قدس فریاد استقلال‌خواهی مظلومان جهان است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس فریاد استقلال‌خواهی مظلومان جهان است

حجت‌الاسلام محمدباقر محمدی لایینی صبح امروز در حاشیه آغاز راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در نکا با گرامیداشت روز قدس آن را از یادگاران بزرگ امام راحل دانست که امسال نیز با صلابت و شور و هیجان خاص برگزار می‌شود.

امام جمعه نکا با بیان اینکه جنایات رژیم صهیونیستی برگرفته از روح ددمنشی آنان است، یادآور شد: کشته شدن صدها نفر از مردم بی‌گناه و مظلوم فلسطین به‌ویژه زنان و کودکان نقص کامل حقوق بشر است که باید حمایت همه‌جانبه جهانی از این مسئله انجام شود.

محمدی لایینی ادامه داد: تقویت اتحاد و همدلی را یکی از رموز موفقیت در هر جامعه است و وظیفه ما حضور همیشگی در صحنه و دفاع از آرمان‌های بلند امام و شهدا و رهبری  و حمایت از مردم فلسطین است.

امام جمعه نکا بیان داشت: روز قدس روز همبستگی و همدلی با ملت ستمدیده فلسطین و روز فریاد علیه ظالمان و زورگویان جهان است که با حضور گسترده در جهان اسلام وحدت همه جانبه مسلمانان را به نمایش می‌گذارد.

وی افزود: امروز سرنوشت ملت فلسطین، به سرنوشت جهان اسلام بسته شده است و تفاوت روز قدس امسال با سال قبل در این است که رژیم صهیونیستی امسال با تمام توان و نیرو و امکانات و زیر سکوت مرگبار خبری برخی از رسانه‌های جهانی کودکان، صدها نفر از زنان و مردان غزه را قتل عام می‌کنند و حضور گسترده ما در واقع اعتراضی بزرگ به این قتل عام شیطانی و ددمنشی است.

محمدی لایینی گفت: ما با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس در واقع بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و اندیشه‌های مقام معظم رهبری بسته و بار دیگر در جمعه آخر ماه مبارک رمضان به منصه ظهور می‌رسانیم.