جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

روز قدس روز همبستگی و همدلی جهان اسلام در مقابله با صهیونیسم است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس روز همبستگی و همدلی جهان اسلام در مقابله با صهیونیسم است

آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ روز چهارشنبه در آستانه روز جهانی قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری با بیان اینکه مقاومت تنها راه علاج مساله فلسطین است، افزود: در روز جهانی قدس بار دیگر شاهد قدرت اسلام خواهیم بود .

وی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس این روز را نشانگر ژرف اندیشی و آینده نگری معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران در مقابله با توطئه های خصمانه آمریکا و اسرابیل دانست و گفت: مقاومت تنها راه علاج مساله فلسطین است.

امام جمعه ساری، حضور مسلمانان جهان بویژه ملت مومن و ولایتمدار ایران اسلامی در صفوف به هم فشرده راهپیمایی روز جهانی قدس را نقطه مقابل کفر دانست و افزود : حضور مسلمانان جهان در این راهپیمایی یادآور حق تاریخی مردم فلسطین است.

وی افزود : این بار نیز مردم ولایی و شهید پرور کشور به رغم تبلیغات وسیع دشمنان، با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ، تنفر و انزجار خود را از صهیونسیم بین المللی و امپریالیسم جهانخوار به نمایش خواهند گذاشت.

طبرسی از آحاد مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار استان مازندران خواست در راهپیمایی ضداستکباری روز جهانی قدس با حضور گسترده و منسجم شرکت کنند و حمایت و همدردی خویش را نسبت به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین ابراز دارند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : اتحاد و وحدت میان مسلمین باعث می شود تا دشمنان در ما نفوذ نداشته باشند.

وی افزود : با صلح و سازش با دشمنان اسلام نمی شود حق را گرفت و مسلمین باید دارای ید واحد بوده و وحدت بین آنان وجود داشته باشد.

او ادامه داد: با حفظ وحدت و اتحاد و یکپارچگی بین مسلمین هرگز ذلت و بدبختی در آنان نفوذ نخواهد کرد.

طبرسی ضمن قدردانی از رسانه ها از دست اندرکاران آنها خواست همانند سالهای گذشته پوشش خوبی از راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در ایران اسلامی بویژه این خطه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه دشمنان در روز جهانی قدس بار دیگر قدرت اسلام را خواهند دید، گفت: دشمنان از وحدت مسلمانان وحشت دارند و به همین خاطر برای ایجاد تفرقه و جدایی مسلمانان از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنند .

وی افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همانند سال های گذشته در جهت حمایت از مردم مسلمان فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد و برگ زرین دیگری را در تاریخ اسلام به نمایش خواهند گذاشت.